Назад
Електронні петиції

Нелегальні перевезення пасажирів – одна з проблем безпеки дорожнього руху

Дата публікації: 07.08.2020
   6 серпня, під час засідання робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень у Запорізькій області, яке відбулось у Запорізькій ОДА, було обговорено питання боротьби з нелегальними перевізниками.
  Запорізька область має розвинену маршрутну мережу, що містить 456 автобусних маршрутів загального користування. За відповідними договорами з облдержадміністрацією ці маршрути обслуговуються 31 перевізником на близько 600 автобусах. ОДА, як організатор пасажирських перевезень, вживає заходів для забезпечення населення області якісними та безпечними пасажирськими перевезеннями та створення належних умов для роботи автомобільних перевізників. Проте, в області активно працюють і нелегальні пасажирські перевізники, тобто ті, хто працює без ліцензії, приховує свої доходи та не платить податки.
Попри заборону регулярних, нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні у період з 18 березня по 22 травня на території регіону здійснювались нелегальні перевезення пасажирів. 
Нелегальні пасажирські перевезення це не тільки недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім – це порушення прав громадян бути комфортно і безпечно перевезеними, нехтування елементарними правилами безпеки.