Назад
Електронні петиції

Міськими службами відпрацьовані звернення енергодарців, які надійшли під час звіту міського голови

Дата публікації: 01.03.2019

  Під час звіту міського голови Павла Музики перед громадою міста Енергодара у грудні 2018 року на адресу міської влади надійшов ряд звернень від енергодарців. Дані звернення були прийняті до опрацювання.
  Одне з них стосувалося відновлення вуличного освітлення на території навколо ЕЗОШ №2 та ДНЗ №5. Восени 2018 року КП «Комунальні системи» під час проведення ремонту вуличного освітлення на території навчальних закладів було проведено заміну світильників на енергоефективне LED-освітлення. За результатами контрольного обстеження, проведеного у лютому поточного року, проблем з освітленням на зазначеній території не виявлено.
  Ще одне звернення стосувалося усунення протікання покрівлі у будинку №4 на вулиці Набережній. Минулого року було повторно проведено експертизу проекту з проведення капітального ремонту покрівлі будинку, за результатами якої отримано позитивний висновок. З метою передбачення бюджетних коштів для проведення ремонтів багатоквартирних будинків наразі вирішується питання щодо механізму фінансування капітальних ремонтів житлового фонду Енергодара з огляду на зміни, внесені до чинного законодавства.
   Серед звернень, що надійшли в ході звіту, - питання щодо майбутнього ряду об’єктів, які перебувають у занедбаному стані, зокрема, колишнього актового залу технічного коледжу, незаселеного корпусу будинку №7 на проспекті Будівельників, 1-поверхової будівлі, розташованої на території між будинками №9 та №15 на проспекті Будівельників. З метою визначення намірів подальшого використання будівель управлінням містобудування та архітектури міської ради на адресу власників зазначених об’єктів направлено відповідні листи. На офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради у рубриці «Актуально» розміщено інформацію щодо незаселеного корпусу у будинку №7 на проспекті Будівельників: впродовж 2019-2021 років, при умові затвердження відповідних бюджетних асигнувань, планується за рахунок бюджетних коштів перебудувати даний корпус під комунальне житло.
   З питань, що стосуються обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій, виконавчим комітетом направлено листи до ТОВ «Місто для людей Енергодар» для опрацювання та вирішення.