Назад
Електронні петиції

Гранти для студентів і абітурієнтів Енергодара за програмою Scholarship

Дата публікації: 24.03.2021

 Scholarship - це українська соціальна програма освітніх грантів та стажувань. Її мета - підтримати мотивованих українських студентів і допомогти їм у подальшому професійному зростанні, працюючи в Україні. 

Запрошуємо студентів та абітурієнтів взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату навчання в українському вищому навчальному закладі. Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форм навчання. 

Участь у конкурсі повністю безкоштовна. 

    Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу. 

Наразі відкрито 8 номінацій: 

27 000 грн. -  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

35 000 грн. -  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)

18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

30 000 грн. -  https://nadzor.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadzor.ua)

30 000 грн. -  https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: seo.olanko@gmail.com)

20 000 грн. -  https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@perevozka.com)

32 000 грн. -  https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@cis.ua)

44 000 грн. -  https://englishprime.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@englishprime.ua)