Назад
Електронні петиції

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ

Дата публікації: 31.03.2021

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

   Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020р. №191 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», Комунальне підприємство «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради подає на розгляд Проєкт інвестиційної програми КП «ТВК» ЕМР у  сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік (далі-Інвестиційна програма).

         Інвестиційна програма передбачає наступні заходи:

1.      Технічне переоснащення насосної станції 2-го підйому із заміною засувки     Ду 300 на господарчо-питному водозаборі.

2.      Технічне переоснащення блоку ємностей із заміною засувок Ду 100 на об’єднаних очисних спорудах.

Впровадження інвестиційної програми обумовлено великим ступенєм зношеності основних фондів, зростання попиту населення на якісні послуги з водопостачання та водовідведення.

         Таким чином, в ході розробки інвестиційної програми було визначено наступні цілі: покращення надання послуг з водопостачання та водовідведення, модернізація та оновлення виробничих фондів підприємства, зниження операційних витрат підприємства, зниження негативного впливу підприємства на навколишнє середовище.

Інвестиційною програмою передбачається виконання заходів у 2022 році на загальну суму 22,54 тис. грн, а саме:

- здійснення заходу у сфері водопостачання на загальну суму 14,08 тис. грн;

- здійснення заходу у сфері водовідведення на загальну суму 8,46 тис. грн.

Єдиним джерелом для впровадження інвестиційної програми є амортизаційні відрахування.

Виконання інвестиційної програми підвищить якість послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, підвищить екологічну безпеку та охорону навколишнього середовища.

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Розміщення інформації на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради вважати основним способом доведення інформації до відома споживачів.

  Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

м. Енергодар, вул. Курчатова, б.1, а/с 3

тел.: +38 (066) 779-41-20

Адреса електронної пошти: kptvk@ukr.net