Назад
Електронні петиції

До уваги: надання адресної соціальної допомоги особам з інвалідністю

Дата публікації: 19.01.2022
Шановні енергодарці!
  З метою покращення рівня життя сімей, в яких є особи з інвалідністю, відповідно до рішення Енергодарської міської ради №4 від 23.10.2019 затверджено Порядок надання щомісячної адресної соціальної матеріальної допомоги окремим категоріям осіб з інвалідністю. У 2021 році за Програмою соціальної допомоги в м. Енергодарі на 2021-2023  роки 173 дитини з інвалідністю віком до 18 років, віднесені до підгрупи «А», та  особи з інвалідністю з дитинства І групи отримали адресну соціальну допомогу з коштів міського бюджету на загальну суму 2,289 млн. грн. 
 
  Для отримання виплат у 2022 році необхідно подати особисту заяву особи з інвалідністю з дитинства або законного представника дитини з інвалідністю віком до 18 років/недієздатної особи з інвалідністю з дитинства з пред’явленням документу, що посвідчує особу (додається). 
  Право на зазначену допомогу мають особи, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради (УПСЗН ЕМР) та отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, а саме:
– діти з інвалідністю віком до 18 років, віднесені до підгрупи «А», та особи з інвалідністю з дитинства І групи, віднесені до підгрупи «А» – 1500 грн.;
– діти з інвалідністю віком до 18 років та  особи з інвалідністю з дитинства І групи – 1000 грн.  Допомога призначається з місяця звернення.
 Звертатися з заявою (додається) необхідно до Управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради за адресою: вул. Козацька б. 17 каб. 3. Консультацію можна отримати за телефоном (06139) 4-46-18.