Назад
Електронні петиції

Для переоформлення субсидій надається 5 місяців

Дата публікації: 17.05.2021

    З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

    Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 №242) та зареєстровані у Мін’юсті.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!!

    З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

    Просимо усіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 року, буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

    Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

- через Центр надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” Енергодарської міської ради за телефоном (06139) 6-22-25;

- безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради за телефоном (06139) 4-46-18;

- заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради;

- через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

    Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до управління праці та соціального захисту населення та Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс”.