Оголошення

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

         У середу, 17 січня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

         Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-308. Дзвінки безкоштовні.

Термінової допомоги на лікування потребує трирічний енергодарець

Богдан Мудрий


        У маленького жителя міста Енергодара Богдана Мудрого лікарі діагностували портальну гіпертензію, варикозне розширення вен стравоходу І-го ступеня.
        Хвороба перебуває на початковій стадії, при якій операція дає високі шанси на одужання. У Богдана вже є проблеми з печінкою, виявлено один з різновидів вірусу герпесу, аналізи крові значно відхиляються від норми. Сьогодні дитині потрібна термінова операція, щоб розширені вени не привели до ще більш серйозних проблем в організмі.
        Операцію готові здійснити у Москві. Вартість лікування - 410 тисяч гривень.
        Необхідна на операцію сума непідйомна для батьків хлопчика. Батько працює на Запорізькій тепловій електростанції, мати - у декретній відпустці. У сім’є виховується ще 16-річний син.
        Родина Мудрих звертається до жителів міста, депутатів, підприємців – всіх небайдужих громадян з проханням надати фінансову допомогу.
        Чужої біди не буває! Не залишаймося осторонь, адже навіть незначна сума може стати вирішальною у долі маленької дитини.

Реквізити для допомоги

 

Номер картки ПриватБанку: 5168 7427 0333 5582
Мудра Наталія Станіславівна

Контактні телефони:
мати Наталія: 066 390 82 73 батько Леонід: 095 447 54 59

 
 
 
 

До уваги мешканців міста Енергодара!

Несанкціонована вирубка та продаж ялинок карається Законом.


         Напередодні Нового року усі громадяни традиційно починають готуватись до Новорічних свят. Кожна родина мріє зібратися за новорічним столом біля ялинки. Нажаль, незаконне придбання, а саме вирубка або купівля несертифікованої «лісової красуні», може зіпсувати свято не тільки дітям, а й дорослим.

            Виконавчий комітет Енергодарської міської ради звертається до мешканців міста з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон.

            У передноворічний період правоохоронці традиційно проводять заходи (рейди), метою яких є недопущення несанкціонованої вирубки хвойних дерев та їх реалізації.

            Згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незаконну порубку, пошкодження і знищення лісових культур та молодняка можливе накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо ці правопорушення скоєні особою віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років і якщо ця особа не має самостійного заробітку, тоді штраф стягується з батьків або осіб, які їх заміняють (ст. 307 КУпАП).

            Одночасно законодавством передбачено ще й стягнення за заподіяну шкоду державі внаслідок самовільної рубки хвойних насаджень громадянами та посадовими особами, яка з кожним роком збільшується. Відповідно до ст. 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках», ст. 152 КУпАП «Порушення правил благоустрою території міст та інших населених пунктів», ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях», ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності» законодавством України передбачено виплату значного штрафу або громадські роботи.

            Крім того, передбачена відповідальність за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу (новорічних ялинок) без документів, що підтверджують законність їх придбання), що згідно ст. 88-1 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

            Якщо ж хочете відчувати в оселі справжній аромат ялинки – відправляйтеся за живою зеленою красунею на ринки у спеціально визначені місця їх продажу, а саме

            - ТЦ «Меркурій-V», який знаходиться по вул. Українська, 20;

            - ринок «Райдужний» по вул.Козацька.

            Хотілося б застерегти, особливо тих громадян, які мають потребу транспортування новорічних ялинок, що для цього необхідно мати документи про підтвердження законності їх придбання. Відсутність документів на новорічні ялинки буде розцінюватись як порушення природоохоронного законодавства.


До уваги жителів міста!

 

У понеділок, 4 грудня 2017 року, близько 04.00 на території водозабору сталося відключення трансформатора ВП «Запорізька АЕС» зі спрацьовуванням захисту. Внаслідок цього було відключено водозабір та каналізаційні насосні станції, водопостачання міста Енергодара та електропостачання 3-6 мікрорайонів.

При підключенні електроенергії в 05.55 водопостачання та подачу електроенергії було відновлено. Станом на 10.00 4 грудня 2017 року водозабір та КНС Енергодара працюють у штатному режимі.


До уваги жителів міста!

04.12.2017 з 16.00 до 17.00

в приміщенні виконавчого комітету Енергодарської міської ради

(каб.№217)

проводитиметься прийом громадян

депутатом

Запорізької обласної ради

Сагайдачним

Олексієм Олександровичем

 

Попередній запис на прийом за телефоном: 050 715 30 19

Шановні енергодарці!

 

Згідно  із  Законом  України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні» 15 грудня 2017 року о 16.00 у конференц-залі виконавчого комітету Енергодарської міської ради відбудеться щорічний звіт міського голови Музики Павла Олексійовича перед громадою м.Енергодара про пророблену роботу та діяльність органів виконавчої влади за період з листопада 2016 року по жовтень 2017 року.

Запрошуємо всіх енергодарців взяти участь у загальноміських зборах з цього приводу, заслухати звіт міського голови та обговорити важливі для життєдіяльності міста питання.

З повним текстом звіту міського голови можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради www.en.gov.ua.


Відділ інформації 
та зв'язків з громадськістю

Шановні мешканці та гості міста!!!

        Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Енергодарської міської ради попереджає, що 29 листопада 2017 року з 13.30 до 14.10 буде проводитися щорічна перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електросирен, переключенням радіотрансляційних вузлів, програм обласного радіотелецентру з передачею мовного повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.


До уваги представників МСП, неприбуткових підприємств, установ та організацій, неприбуткових закладів освіти, науки та культури,

представників ЗМІ,

депутатів міської ради  

 

         В рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) оголошується конкурс для надання фінансової підтримки проектам, впровадження яких сприятиме цілям реалізації Програми підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва в м.Енергодарі на 2017-2021 роки. Ці проекти планується підтримати за рахунок Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств.

Запрошуємо Вас прийняти участь у презентації Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств, проведення якої відбудеться 27 листопада 2017 року об 14.30 в  конференц-залі адміністративної будівлі Енергодарської міської ради (вул.Курчатова,11).

Порядок денний презентації додається.

                                                      

Презентація

Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств

в рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС)

27 листопада 2017 року

м.Енергодар, міська рада

Час

Тема

Доповідач

14:30-15:00

Реєстрація учасників та вітальна кава

Учасники презентації

15:00-15:15

Привітання та вступні слова

Павло Музика, міський голова;

Олександр Кучеренко, директор Проекту ПРОМІС

15:15 -15.30

Цілі та пріоритети Фонду підтримки МСП, правила та етапи проведення конкурсу

Валерій Кокоть, головний експерт з розвитку бізнесу, Проект ПРОМІС

15:30 - 15:50

Критерії відбору проектних заявок

Валерія Ткаченкокоординатор ініціатив з розвитку МСП/грант-менеджер, проект ПРОМІС

15:50 - 16:10

Запитання та відповіді

Валерій Кокоть, головний експерт з розвитку бізнесу, Проект ПРОМІС

Валерія Ткаченкокоординатор ініціатив з розвитку МСП/грант-менеджер, проект ПРОМІС

16:10 – 16:20

Заключне слово, підведення підсумків

Павло Музика, міський голова;

Олександр Кучеренкодиректор Проекту ПРОМІС

    

      Відділ розвитку підприємницької діяльності

                                                                 управління економіки міської ради (4-08-45)


УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

    У четвер, 23 листопада 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник міського голови обласної державної адміністрації Скобліков Віктор Вікторович.                                                                                                                                   Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.


ЗВЕРНЕННЯ

колективу Дитячої музичної школи Енергодарської міської ради до депутата Енергодарської міської ради Нікітіної Лесі Олександрівни

 

 

Депутату

Енергодарської міської ради

Нікітіній Л.О.

 

Шановна Леся Олександрівна!

 

         Колектив Дитячої музичної школи Енергодарської міської ради Запорізької області звертається до Вас з проханням посприяти в початку робіт по ремонту системи опалення школи.

         У 2015 році був розроблений робочий проект «Реконструкція системи опалення в дитячій музичній школі за адресою: проспект Будівельників, буд. 23, м.Енергодар, Запорізької області», в тому ж році на додаток до проекту було проведено Енергоаудит, в 2017 році складено Енергетичний паспорт і робочий проект пройшов експертизу на енергоефективність в м. Київ. Відділом культури Енергодарської міської ради весь цей час проводилися роботи по залученню коштів для виконання робіт по проекту.

         У жовтні 2017 року до Фінансового управління Енергодарської міської ради надійшли кошти, надані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яка проживає на території зони спостереження, необхідні для проведення робіт з реконструкції системи опалення в дитячій музичній школі.

         Наступну зиму, при теперішньому стані опалювальної системи, школа не витримає. У грудні 2016 – лютому 2017 року температура в деяких навчальних класах падала до +13 ° С. Діти і педагоги стали частіше хворіти. Тільки в грудні 2016 року в зв'язку з простудними захворюваннями перебували на лікарняному 20 співробітників школи.

         Неможливо навчати дітей грі на музичних інструментах в холодних класах, тому що клавіші фортепіано і роялю покриті пластиком, кнопки баянів виготовлені з пластику та металу, духові інструменти повністю складаються з металу. Дотик до холодних музичних інструментів та їх частин викликає дуже швидке замерзання рук і всього тіла дитини і може потягнути за собою розвиток хвороби суглобів.

         Нажаль, на сьогоднішній день, роботи не розпочаті, не отримано дозволу на початок виконання робіт. Для його отримання необхідно, щоб було  укладено договір на авторський нагляд з вашим підприємством «Теплоенергоавтоматика». Тому, шановна Леся Олександрівна, звертаємося до Вас як до жінки-депутата, керівника підприємства, який може допомогти у вирішенні нашої проблеми. Будь ласка, надайте сприяння у підписанні договору щодо здійснення авторського нагляду. Перша зробіть крок назустріч.

 

З повагою,

Директор Дитячої музичної школи

Енергодарської міської ради                                                                                                                  Є.М.Бородіна

До уваги громадськості!

 

Шановні енергодарці!

        

Доводимо до вашого відома, що за ініціативи міського голови у місті запроваджено соціальну програму "Ми з тобою" метою якої є надання допомоги нужденним дітям і незахищеним містянам за допомогою небайдужих жителів.

Пункт прийому допомоги організовано у приміщенні Енергодарського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, вул. Козацька, 17, кабінет №21 та №4, телефон: 6 19 54, 4 38 44.

         Дітям потрібен одяг, продукти харчування, постільна білизна, засоби гігієни, побутова хімія, канцелярські товари, ковдри, письмовий стіл, ліжко.

         Запрошуємо вас долучитися до програми.
Увага, «Пряма лінія»! 

9 листопада з 15.00 до 16.00 

за телефоном 4-08-43 

відбудеться «Пряма лінія»

 

з заступником міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради

Разводовим

Василем Васильовичем


Зателефонуйте, і ви отримаєте відповіді

на питання, які вас турбують.

 

Телефонуйте!

Відділ по роботі

зі зверненнями громадян

До уваги жителів міста!

07.11.2017 з 09.00 до 11.00

 

в приміщенні виконавчого комітету Енергодарської міської ради

(каб.№217)

проводитиметься

виїзний прийом громадян

з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги

Пеліх

Євгенією Ігорівною

 

начальником відділу Енергодарського бюро правової допомоги Мелітопольського міського центру

з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

 

Прийом проводитиметься без попереднього запису в порядку живої черги

До уваги жителів міста!

09.11.2017 з 16.00 до 17.00

 

в приміщенні виконавчого комітету Енергодарської міської ради

(каб.№217)

проводитиметься прийом громадян

помічником-консультантом

народного депутата України Кужель О.В.

Пантєєвим

Миколою Петровичем 

 

Прийом проводитиметься без попереднього запису

в порядку живої черги

До уваги громадськості!

Шановні енергодарці!

         Доводимо до вашого відома, що міська влада має намір розробити проект реконструкції міського парку культури та відпочинку.

         Запрошуємо вас долучитися до обговорення бачення проекту модернізації міського парку – улюбленого місця дозвілля та відпочинку енергодарців. Пропозиції, ідеї та побажання просимо надсилати на електронну пошту stulen@en.gov.ua до 13.11.2017.

                  Виконавчий комітет

     Енергодарської міської ради 


ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

 

ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» здійснюють господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення на промисловій зоні м.Енергодар на підставі ліцензії від 09.04.2015 серії АЕ 287995 строком дії з 14.04.2015 по 13.04.2020, виданої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП).

Керуючись п.2.2 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390, ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» інформує споживачів про намір здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Тарифи, що застосовуються ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом», з 01.01.2016 є консолідованими тарифами ДП «НАЕК «Енергоатом», встановлені постановою НКРЕКП від 12.11.2015 №2766 та складають:

-              на централізоване водопостачання – 4,67 грн за 1 куб.м (без ПДВ);

-              на централізоване водовідведення – 4,53 грн за 1 куб.м (без ПДВ).

 

Змінені тарифи, згідно із розрахунками, виконаними відповідно до вимог «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 №869 та «Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженої постановою НКРЕКП від 24.03.2016 №364, складають:

-              на централізоване водопостачання – 8,27 грн за 1 куб.м (без ПДВ) (додаток 1);

-              на централізоване водовідведення – 23,69 грн за 1 куб.м (без ПДВ) (додаток 2).

 

Збільшення діючих тарифів обумовлено наступними причинами:

1.            Розрахунок тарифу на централізоване водопостачання окремо для ВП ЗАЕС, у звязку зі зміною органу регулювання тарифів.

2.            Уточнення Річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення у зв’язку з розрахунком та затвердженням індивідуального технологічного нормативу використання питної води.

3.            Збільшення витрат на централізоване водопостачання та водовідведення у зв’язку з:

-              необхідністю приведення витрат на  заробітну плату у відповідність до Колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом»,

-              включенням витрат на земельний податок,

-              зростанням цін на ТМЦ,

-              підвищенням тарифів на покупну електроенергію,

-              необхідністю проведення планово-попереджувальних ремонтів основних засобів, задіяних у централізованому водопостачанні та водовідведенні, визначених Графіками ремонтних робіт на 2017 рік.

 

Переліки (станом на 05.10.2017) суб’єктів господарської діяльності – споживачів послуг ВП ЗАЕС з централізованого водопостачання та водовідведення, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:

1.    Централізоване водопостачання

1.1         Товариство з обмеженою відповідальністю «Комбінат громадського харчування АЕС»;

1.2         Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Каскад»;

1.3         Приватне підприємство «Енхол»;

1.4         Фізична особа-підприємець Бобков О.Є.;

1.5         Товариство з обмеженою відповідальністю «Велич»;

1.6         Товариство з обмеженою відповідальністю «Мастер»;

1.7         Фізична особа-підприємець Марінов П.В.;

1.8         Товариство з обмеженою відповідальністю «Експрес-сервіс»;

1.9         Приватне акціонерне товариство «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» Енергодарська філія;

1.10      Фізична особа-підприємець Могильна К.Г.;

1.11      Приватне підприємство «Запоріжбудсервіс»;

1.12      Фізична особа-підприємець Шмідт Н.І.;

1.13      Приватне акціонерне товариство «Електропівденмонтаж-10»;

1.14      Публічне акціонерне товариство «Тепличний комбінат»;

1.15      Товариство з обмеженою відповідальністю «НМК-Торгстрой»;

1.16      Комунальне підприємство «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради.

2.    Централізоване водовідведення

2.1      Товариство з обмеженою відповідальністю «Комбінат громадського харчування АЕС»;

2.2      Приватне підприємство «Енхол»;

2.3      Фізична особа-підприємець Бобков О.Є.;

2.4      Фізична особа-підприємець Марінов П.В.;

2.5      Товариство з обмеженою відповідальністю «Експрес-сервіс»;

2.6      Приватне акціонерне товариство «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» Енергодарська філія;

2.7      Приватне акціонерне товариство «Електропівденмонтаж-10»;

2.8      Товариство з обмеженою відповідальністю «НМК-Торгстрой»;

2.9      Комунальне підприємство «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради.

 

Додаток 1

 

Структура проекту тарифу на централізоване водопостачання ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП "Запорізька АЕС"

(без ПДВ)

№ з/п

Найменування показників

Усього, тис.грн.

грн /   куб.м

1

2

3

4

1

Виробнича собівартість, усього,  у тому числі:

6420,5

8,27

1.1

прямі матеріальні витрати, у тому числі:

2338,9

3,01

1.1.1

покупна вода

1 645,7

2,12

1.1.2

покупна вода в природному стані

 

 

1.1.3

електроенергія

539,6

0,69

1.1.4

інші прямі матеріальні витрати

153,6

0,20

1.2

прямі витрати на оплату праці

2 205,5

2,84

1.3

інші прямі витрати, у тому числі:

1148,1

1,48

1.3.1

єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працівників

485,2

0,62

1.3.2

амортизація виробничих основних засобів та нематеріальних активів, безпосередньо пов'язаних з наданням послуги

160,9

0,21

1.3.3

інші прямі витрати

502,0

0,65

1.4

загальновиробничі витрати

728,0

0,94

2

Адміністративні витрати

1,4

0,00

3

Витрати на збут

 

 

4

Інші операційні витрати 

0,0

0,00

5

Фінансові витрати

 

 

6

Усього витрат повної собівартості

6421,9

8,27

7

Планований прибуток

0,0

0,00

7.1

податок на прибуток

 

 

7.2

чистий прибуток, у тому числі:

 

 

7.2.1

дивіденди

 

 

7.2.2

резервний фонд (капітал)

 

 

7.2.3

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

 

 

7.2.4

інше використання  прибутку

 

 

8

 Вартість водопостачання споживачам за відповідними тарифами

6 421,9

8,27

9

Обсяг водопостачання споживачам, усього, у т.ч. на потреби (тис.куб.м):

776,260

х

9.1

населення

 

х

9.2

бюджетних установ

 

х

9.3

інших споживачів

776,260

х

9.4

інших водопровідно-каналізаційних господарств

 

х

10

Середньозважений тариф

х

8,27

 

Додаток 2

 

Структура проекту тарифу на централізоване водовідведення ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП "Запорізька АЕС"

(без ПДВ)

№ з/п

Найменування показників

Усього, тис.грн.

грн /   куб.м

1

2

3

4

1

Виробнича собівартість, усього,  у тому числі:

6371,3

23,68

1.1

прямі матеріальні витрати, у тому числі:

1332,3

4,95

1.1.1

послуги сторонніх підприємств з очистки стоків

1 119,6

4,16

1.1.2

електроенергія

59,5

0,22

1.1.3

інші прямі матеріальні витрати

153,2

0,57

1.2

прямі витрати на оплату праці

2 975,0

11,06

1.3

інші прямі витрати, у тому числі:

1287,2

4,78

1.3.1

єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працівників

654,5

2,43

1.3.2

амортизація виробничих основних засобів та нематеріальних активів, безпосередньо пов'язаних з наданням послуги

115,8

0,43

1.3.3

інші прямі витрати

516,9

1,92

1.4

загальновиробничі витрати

776,8

2,89

2

Адміністративні витрати

2,0

0,01

3

Витрати на збут

 

 

4

Інші операційні витрати 

0,0

0,00

5

Фінансові витрати

 

 

6

Усього витрат повної собівартості

6373,3

23,69

7

Планований прибуток

0,0

0,00

7.1

податок на прибуток

 

 

7.2

чистий прибуток, у тому числі:

 

 

7.2.1

дивіденди

 

 

7.2.2

резервний фонд (капітал)

 

 

7.2.3

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

 

 

7.2.4

інше використання  прибутку

 

 

8

 Вартість водовідведення споживачам за відповідними тарифами

6373,3

23,69

9

Обсяг водовідведення споживачам, усього, у т.ч. на потреби (тис.куб.м):

269,010

х

9.1

населення

 

х

9.2

бюджетних установ

 

х

9.3

інших споживачів

269,010

х

9.4

інших водопровідно-каналізаційних господарств

 

х

10

Середньозважений тариф

х

23,69

 

Зауваження та пропозиції приймаються у строк до 30.10.2017 за адресою:

вул. Промислова, 133, м. Енергодар Запорізької обл., 71504.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

 

         У вівторок, 26 жовтня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

         Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

           Шановні енергодарці!

Запрошуємо активних, ініціативних, небайдужих до долі міста громадян взяти участь у навчальному семінарі «Партиципаторний бюджет: шлях до налагодження діалогу у громаді», який буде проводитися з 4 по 6 жовтня 2017 у Енергодарському Художньому виставковому залі за адресою м. Енергодар, вул. Набережна 6.

Під час семінару будуть розглянуті теми щодо розвитку громадського бюджету: інструменти заохочення мешканців, адміністрування процесу, міжнародний та український досвід, принципів і механізмів співпраці громадськості та міської влади. Семінар буде розбитий на 5 тематичних модулів і практичні вправи. Регламент семінару можна подивитися за посиланням .

Заявки для участі у заході приймаються за телефонами: (06139) 3-20-18 або +38(099)380 57 20 у термін до 2 жовтня у будні дні – 08.00-17.00

До уваги громадян!

Звертаємо Вашу увагу, що з метою протидії розкраданню кабельно-провідникової продукції та промислового обладнання, на підставі розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 29.08.2017 №453 «Про протидію розкрадання кабельно-провідникової продукції та промислового обладнання», інформацію про факти скоєння злочинів з розкрадання кабельних ліній зв’язку надавати Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області та ПАТ «Укртелеком» за телефонами: (06139) 3-27-43 або 102.

 

                                   Виконавчий комітет Енергодарської міської ради

Шановні енергодарці!

31 вересня 2017 року на сайті Єдиної системи місцевих петицій була зареєстрована електронна петиція про скасування рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради №12 від 20.01.2017 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення».

Станом на 07 вересня 2017 петиція набрала необхідну кількість голосів (150) та взята на розгляд відповідно до діючого законодавства. 

Згідно зі ст.23-1 Закону України «Про звернення громадян» розгляд петиції здійснюватиметься протягом десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду – 07 вересня 2017 року.До відома енергодарців

 

З метою запобігання випадкам несанкціонованої торгівлі та ліквідації стихійної торгівлі у місті Енергодарі при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відкрита та функціонує «гаряча лінія», за телефоном якої жителі міста можуть повідомити інформацію про факти несанкціонованої торгівлі на території міста Енергодара.

 

Номер телефону «гарячої лінії» - 3 37 98

 

Дзвінки приймаються щоденно, крім суботи і неділі, з 08.00 до 17.00, у п’ятницю – з 08.00 до 15.45.


Інформація

щодо виконання Програми стимулювання населення м.Енергодара до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів на 2015-2017 роки

 

Дата

Кількість позичальників, осіб

Сума

відшкодування,

грн

Загальна кількість позичальників

отримувачів субсидії

 

Протягом 2015 року

59

3

175 119,90

 

Протягом 2016 року

238

28

826 616,38

 

 

 

 

 

 

Протягом 2017 року

 

 

 

1

01.05.2017

44

12

274 112,41

2

01.06.2017

42

0

206 463,00

3

01.07.2017

19

5

118 444,70

4

01.08.2017

10

0

50 796,00

 

Всього

115

17

649 816,11


ДО  УВАГИ  СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

У зв’язку із завершенням реорганізації Енергодарської міської виконавчої дирекції Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Кам'янсько-Дніпровському районі Запорізької області шляхом злиття,

з 01 серпня 2017 року з усіх питань загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, похованням, а також від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання звертатися до Енергодарського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Запорізькій області:

адреса: 71503, місто Енергодар, вулиця Українська, 4а.

графік роботи з 8:00 до 17:00 (перерва з 12:00 до 13:00)

телефони для довідок: 4-20-12; 6-24-96; 6-53-91.

тел./факс 6-59-97

Начальник Енергодарського відділення - Володимир Анатолійович Жук


Шановні мешканці міста!

 

       На сьогоднішній день, нажаль найчастіше відмічається тільки погіршення стану внутрішніх водойм, суттєво зменшується іхтіофауна наших водойм, або взагалі зникнення деяких видів риб. Однією з причин цього є використання під час лову риби заборонених знарядь лову.

        Ідучи на рибалку дотримуйтесь Правил любительського та спортивного рибальства (далі - Правила), не нехтуйте водними біоресурсами виловлюючи їх забороненими знаряддями лову.

         Відповідно до Правил забороняється лов водних живих ресурсів: із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм.

       Використання заборонених знарядь лову, згідно чинного законодавства України, карається адміністративною та кримінальною відповідальністю:

      - за оновленою статтею 85-1 КУпАП, тобто «Виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу» визначено покарання у вигляді від дев'яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення, тобто штраф у розмірі від 153 до 357 грн.

        - також передбачена відповідальність за рекламування чи розповсюдження заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу покарання у вигляді від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 850 до 1700 грн. і на посадових осіб – від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 1700 до 4250 грн.


До уваги мешканців міста!

Відділом «Енергодарське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в кабінеті №217 адміністративної будівлі виконавчого комітету міської ради заступником начальника відділу Пеліх Євгенією Ігорівною буде проведено виїздні консультативні прийоми

08 серпня з 09.00 до 11.00

07 листопада з 09.00 до 11.00Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

«Реформа місцевого самоврядування та процеси децентралізації в Україні вже мають вагомі результати. Це і суттєве збільшення місцевих бюджетів, і підвищення спроможності місцевої влади вирішувати більшість питань громад у різних сферах: медицині, освіті, розбудові інфраструктури, наданні адміністративних, комунальних та інших послуг. Але, на жаль, у реформи усе ще є багато противників, які, намагаючись залишити стару, зручну для них, а не для мешканців громад систему, не нехтують інформаційними маніпуляціями, поширенням міфів, спрямованих на дискредитацію змін, що впроваджуються. Це не шкодить тим, хто вірить у децентралізацію і втілює реформу, але заважає приймати правильні рішення тим, хто усе ще сумнівається. Тому важливо, щоб якомога більше людей мали об’єктивну інформацію щодо перебігу децентралізації в країні, про її здобутки, проблеми та перспективи. І у цьому ми розраховуємо на підтримку засобів масової інформації», - прокоментував Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

До участі у конкурсі до 15 жовтня 2017 року приймаються матеріали в чотирьох номінаціях:

 • онлайн-публікація,
 • стаття (в друкованому ЗМІ),
 • радіоматеріал,
 • відеоматеріал.

Призовий фонд від Програми Ради Європи. В кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

 • І премія – 15000 грн,
 • ІІ премія – 10000 грн,
 • ІІ премія – 7000 грн.

Конкурсом також передбачено відзначення авторів низки робіт заохочувальними відзнаками та запрошення переможців до участі у міжнародному заході з тематики місцевого самоврядування в одній з країн – членів Ради Європи.

Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться у Києві наприкінці 2017 року.

До участі приймаються матеріали, розміщені вперше у регіональних ЗМІ усіх типів (теле- і радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) і форм власності (державної, приватної, комунальної) не раніше 1 січня 2017 року.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт:

 • Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
 • Добровільне об’єднання територіальних громад.
 • Співробітництво територіальних громад.
 • Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку (здобутки громад, досягнуті завдяки змінам, що внесені до Бюджетного та Податкового кодексів).
 • Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/contest2017media

Більше про конкурс є ТУТ

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або  надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua


До уваги мешканців міста!

        Запрошуємо громадських інспекторів залучитись до перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання.
        Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища громадські інспектори беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, проведення природоохоронних операцій та акцій.
        Всім зацікавленим особам для проходження співбесід для отримання посвідчення громадського інспектора з подальшим виконанням передбачених законодавством повноважень звернутись до Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, за адресою: вул.Незалежної України, 72а, м.Запоріжжя, 69035.До уваги громадян !!!

З метою вивчення Вашої думки щодо якості надання адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради, пропонуємо взяти участь в опитуванні.

Метою опитування є вивчення поточного стану надання адміністративних послуг через ЦНАП. Результати опитування будуть використанні для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання адміністративних послуг.

Знайти і завантажити анкету можливо на сайті Енергодарської міської ради у розділах: «Актуально», ЦНАП «Єдиний офіс».

Заповнену анкету просимо надіслати електронною поштою за адресою: cnap@en.gov.ua.

 

Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс»


«Доступні ліки» – це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:

1. серцево-судинні захворювання

2. бронхіальна астма

3. діабет 2 типу

Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна знайти у Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, на сайті Міністерства охорони здоров’я http://www.moz.gov.ua

Перелік аптек м.Енергодаа, що беруть участь у програмі «Доступні ліки»:

№ з/п

Назва ліцензіата

Адреса філії

 Телефон

1.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека 1 плюс 1», аптека №1

вул.Курчатова,

19, прим.1

тел. 4-24-92

 

2.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптеки Доктор МОМ», аптека №11

пр-т. Будівельників,38

тел. 6-64-48

3.

Дочірнє підприємство Державної акціонерної компанії «Ліки України» Аптека №5

пр-т. Будівельників,39

тел. 3-18-71

4.

Дочірнє підприємство Державної акціонерної компанії «Ліки України» Аптека №5, аптечний пункт №3

пр-т. Будівельників,33,

поліклініка, 1-й поверх

тел. 5-00-72

 

5.

Товариство з обмеженою відповідаль-ністю фірма «МЕД-СЕРВІС»

вул.Українська, 27-А

тел. 6-22-07

 

6.

Товариство з обмеженою відповідальністю «АНЖЕСФАРМ»

пр-т. Енергетиків, 11, приміщення 77

тел. 3-22-44

 

7.

Приватне акціонерне товариство «Аптеки Запоріжжя», аптека №59

вул.Українська,16, прим.77

тел. 6-13-28

 

8.

Приватне акціонерне товариство «Аптеки Запоріжжя», аптека №58

вул. Козацька, 19

тел. 6-81-18

 

9.

Приватне акціонерне товариство «Аптеки Запоріжжя», аптека №15

пр-т. Будівельників, 24 прим. 108

тел. 4-08-54

 

10.

Приватне акціонерне товариство «Аптеки Запоріжжя», Аптечний пункт №1 аптеки №15 «Народна аптека»

пр-т. Будівельників, 33 прим. 69, 70

тел. 6-15-25,

4-02-82

 

11.

Товариство з обмеженою відповідальністю “І.К.ВЕЛ” Аптека “ОПТ ТОРГ”,  аптека №62

пр-т. Будівельників,38/74

тел. 6-55-20

  

Операція “Нерест-2017” та дотримання сезону тиші у 2017 році

 

         Операція «Нерест – 2017» спрямована на заборону вилову риби та інших водних біоресурсів у рибгосподарських водних об’єктах.

         Нерест – особливий та надзвичайно важливий період у житті мешканців водойм, коли відбувається їх розмноження. В цей час, як ніколи рибі потрібен спокій і затишок.

         Нерестовий період триватиме з 1 квітня по 15 червня.

         В цей період на території України заборонено рибальство, добування водних живих ресурсів та торгівля водними біоресурсами.

З цією метою щороку проводиться операція «Нерест», до якої залучаються державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища, органи рибоохорони і громадськість, засоби масової інформації.

         За порушення правил рибальства тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Виконавчий комітет

Енергодарської міської ради


До уваги пенсіонерів міста!

Управління Пенсійного фонду України

в м. Енергодарі Запорізької області повідомляє

 

На виконання підпункту 2 пункту 2 рішення від 15 березня 2017 року Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63, з 1 квітня поточного року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування пенсій та грошової допомоги в ПАТ «Сбербанк» та ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» .

Особи, які отримували пенсійні виплати в ПАТ «Сбербанк» та ПАТ «Акціонерний комерційний  промислово-інвестиційний банк», в квітні 2017 року отримають пенсії та соціальні допомоги через Енергодарські поштові відділення ЗД УДППЗ «Укрпошта».

Для подальшого отримання пенсійних виплат через банківські установи, надаємо перелік уповноважених банків, відповідно до рішення конкурсної комісії по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки  для виплати пенсій та грошової допомоги у 2017 році:

-         ПАТ «Державний ощадний банк України»

-         АТ КБ «ПриватБанк»

-         ПАТ «Райффазен Банк Аваль»

-         АКБ СР «Укрсоцбанк»

-         ПАТ «Метабанк»

      -         ПАТ «Перший Український міжнародний Банк».


До уваги підприємств, установ, організацій

 і громадян міста!

 

        Законом України від 09.04.2015 №322-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» були внесені зміни до ст.39 Закону України «Про тваринний світ», де частина п’ята викладена в наступній редакції:
        «у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань та транспортних засобах)». 
        Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет Енергодарської міської ради звертає увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої с.39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС


    На підставі рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 21.02.2017 №43, оголошується Міський архітектурний конкурс на кращий ескізний проект зупинки громадського транспорту у м.Енергодарі.


З програмою та умовами Конкурсу Ви можете ознайомитись  у розділі «Нормативні акти».

         Технічне завдання на виготовлення ескізного проекту та вихідні дані для проектування додаються нижче.

          У разі виникнення запитань звертатися за тел.3-30-26, 3-33-45.

До уваги жителів міста!

У зв’язку із загостренням ситуації на сході країни, оголошується збір гуманітарної допомоги жителям Авдіївки та інших постраждалих населених пунктів Донбасу.

         У місті розпочали працювати пункти збору допомоги.

Звертаємося з проханням до всіх енергодарців надати допомогу мирним жителям зони загострення конфлікту.

Найбільш необхідне:

- теплий дитячий, дорослий одяг та взуття;

- ковдри;

- продукти тривалого зберігання (макарони, крупи, консерви у жестяній тарі, олія, овочі, лимони, чай, кава, цукор, печиво, цукерки тощо);

- сірники, свічки, сухе паливо;

- термоси;

- ліхтарики;

- засоби гігієни (вологі серветки, туалетний папір тощо);

- грілки для взуття.

А також медикаменти (противірусні препарати, препарати кардіологічної групи, знеболювальні, жарознижувальні).

 

Збір гуманітарної допомоги триває на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул.Козацька, 17.

 

Графік роботи Центру:

понеділок – четвер з 8-00 до 17-00

пятниця з 8-00 до 16-00

перерва на обід з 12-00 до 13-00.

Довідки за телефонами: 6 19 54, 4 38 44

Приєднуйтесь та не будьте байдужими!


До уваги громадян!

Звертаємо Вашу увагу, що за консультацією з питань щодо порушення прав споживачів можна звернутись до відділу з питань захисту прав споживачів управління економіки Енергодарської міської ради за телефоном 3-37-98, або на особистий прийом до начальника відділу - Якушева Вадима Анатолійовича. Прийом здійснюється щопонеділка с 9.00 до 12 години та щосереди з 8.00 до 12.00 у кабінеті №601, приміщення Енергодарської міської ради, по вул. Курчатова,11 у м.Енергодарі.

 

                                   Виконавчий комітет Енергодарської міської ради


До уваги керівників підприємств,

установ та організацій міста


        З метою посилення соціального захисту демобілізованих бійців та сприяння діяльності громадських організацій учасників Антитерористичної операції запрошуємо долучитися до участі у обласному благодійному телемарафоні до Дня захисника України та Дня Збройних сил України.

Інформаційна довідка про банківські

реквізити благодійного телемарафону


Отримувач коштів — громадська організація «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

ЄДРПОУ — 40325293

МФО — 313957

Банк філія — ЗОУ АТ “Ощадбанк”

РАХУНОК 26002300304148
Урядова «гаряча лінія» - 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар,Vodafone Україна, Лайфселл) безкоштовні.

На даний час короткий номер працює в тестовому режимі.

Також тимчасово працює номер 0 800 507 309.

Для мешканців м. Київ та громадян України, які перебувають за кордоном,

номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38 (044) 284-19-15.Шановні енергодарці!

        Запрошуємо вас долучитися до обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста Енергодара до 2027 року. Документ доступний для ознайомлення на сайті Енергодарської міської ради у рубриці “Стратегії міста Енергодара” за посиланням: http://www.en.gov.ua/strategiie-mista-energodara/rozrobka-strategicnogo-planu-rozvitku-mista-do-2020-roku

        Всі коментарі та пропозиції просимо надсилати на поштову адресу uprek@en.gov.ua.До уваги громадськості!

        Благодійна організація “Чорнобильський фонд Здоров'я”, яка відповідно до законодавства України здійснює благодійну діяльність в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи звертається до всіх небайдужих громадян з проханням підтримати звернення до президента України щодо внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги отриманої фізичними особами, громадянами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, та не включати такі суми в загальний місячний (річний) оподатковуваний доход платника податку на доходи фізичних осіб.
        Посилання для ознайомлення з текстом Звернення: http://chernobyl-people.org/uk/petytsiya-prezydentu-ukrayiny-2/
        Петиція Президенту України https://petition.president.gov.ua/petition/26215
        Для досягнення очікуваного результату необхідно роздрукувати, заповнити та надіслати на поштову адресу організації “Чорнобильський фонд Здоров'я” звернення до Президента України, а також зареєструватися на сторінці офіційного Інтернет-представництва Президента України та підписати електронну Петицію Президенту України.

Адреса для листування: Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я», вул. Лаврська, буд. 9, корп. 19, м. Київ, 01015, тел.: +38 (044) 280 1325; 280 1375, E–mail: post@chernobyl-people.org

Благодійна організація
«Чорнобильський фонд здоров’я»


УВАГА!
Мелітопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує!
Пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань Наказом Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №1717/5 «Про затвердження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Детальну інформацію можна отримати за адресою:
м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, 99
тел. 096-5239855, (0619) 448810, (0619) 421808
ел.адреса: Melitopol.zaporizhya@legalaid.gov.ua


До уваги жителів міста та внутрішньо переміщених осіб в України


        В Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 15.06.2016 року на базі ЕМЦСССДМ благодійний фонд «Сподівання» в рамках проекту «Соціального супроводу внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН В Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в України») та Уряду Японії в особі Холод Юлії Олександрівні надає слідуючи послуги для ВПО:
 • Інформування, роз’яснення правил, процедур та інструкцій відносно отримання соціальних виплат;

 • Допомога в заповнені відповідних документів для отримання пільг, допомоги та послуг;

 • Допомога у відновлення документів;

 • Допомога у пошуку тимчасового житла;

 • Допомога у влаштуванні дітей у дошкільні та загальноосвітні заклади, дитячі табори;

 • Юридична допомога, сприяння у реалізації прав внутрішньо переміщених осіб;

 • Допомога у працевлаштуванні, сприяння в зайнятості, перекваліфікації;

 • Психологічна допомога;

 • Інформування та переадресація в заклади, які надають гуманітарну допомогу;

 • Інші соціальні послуги.

        Кейс-менеджер приймає усіх бажаючих ВПО у вівторок, четвер з 13.00 до 17.00 за адресою вул. Козацька 17, каб.4 в ЕМЦСССДМ.

Шановні енергодарці!!!

        Почалася видача населенню препарату калію-йодида на випадок виникнення радіаційної аварії. Для отримання пігулок даного препарату вам необхідно звернутися в ЖЕД за місцем реєстрації з 08.00 до 16.00 години окрім вихідних та святкових днів.


З повагою 
Управління з питань НС та ЦЗН 
Енергодарської міської ради

До уваги керівників бюджетних

підприємств, установ та організацій міста


Казначейством розширена функціональність системи дистанційного обслуговування клієнтів

        В Державній казначейській службі України триває модернізаційний проект розвитку казначейської системи, який спрямований на спрощення обслуговування клієнтів та впровадження програмно-технічного комплексу (ПТК) «Клієнт казначейства – Казначейство» з системою дистанційного обслуговування.

        З березня 2015 року Державною казначейською службою України проводиться повномаштабне впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» на базі клієнтів усіх головних управлінь Казначейства України в областях та місті Києві.

        На даний час вже укладено договори, щодо обслуговування в системі дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України з 7591 організаціями та установами по всій Україні, з них повномаштабно працюють 412 клієнтів, інші знаходяться на різних стадіях підключення до вищезазначеної системи.

        З 1 січня 2016 року Державна казначейська служба України розширила перелік документів для обміну в системі дистанційного обслуговування клієнтів. Окрім виписок та платіжних доручень, які не потребують підтвердних документів, додано можливість передавати через вищезазначену систему:

 • Документи щодо планових показників установи;

 • Розподіли відкритих асигнувань та розпорядження на виділення асигнувань МБ;

 • Реєстри зобов’язань та підтвердні документи;

 • Платіжні доручення на перерахування коштів з рахунків (Сумою до 1 млн. грн. в одному платіжному дорученні).

Також додано можливість використовувати в системі нові засоби захисту інформації.

Надаємо повний перелік захищених носіїв ключової інформації, які можуть бути використані для роботи в програмно-технічному комплексі «Клієнт Казначейства - Казначейство»:

 • засоби криптографічного захисту інформації «SecureToken-337», «SecureToken-337 mini», «SecureToken-337 F4», «SecureToken-337 F8», «SecureToken-337 F16» «SecureToken-337 F32», «CryptoCard-337» виробництва ТОВ «Автор»;

 • електронний ключ «Алмаз-1К» («ІІТ Е.ключ Алмаз-1К) виробництва ПАТ «Інститут інформаційних технологій».

Окупність придбаних НКІ, навіть за умови невеликих кошторисних призначень бюджетних установ, становить шість місяців у зв’язку з економією витрат на відрядження, папір, витратні матеріали тощо.

Для отримання консультаційних послуг щодо підключення та експлуатації системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» клієнти Державної казначейської служби України можуть звернутися до Відділу супроводження дистанційної форми обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України та територіальних органів Державної казначейської служби України.

Клієнти м.Енергодара консультативні послуги можуть отримати за телефонами:

6-24-57 – провідний спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації УДКСУ у м.Енергодарі Запорізької області Чурсінов Андрій Вікторович;

6-54-57 – заступник начальника управління-начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів УДКСУ у м.Енергодарі Запорізької області Новікова Олена Олександрівна.
Провідний спеціаліст інформаційних

технологій та захисту інформації А.В.Чурсінов