Оголошення

 

Операція “Нерест-2017” та дотримання сезону тиші у 2017 році

 

         Операція «Нерест – 2017» спрямована на заборону вилову риби та інших водних біоресурсів у рибгосподарських водних об’єктах.

         Нерест – особливий та надзвичайно важливий період у житті мешканців водойм, коли відбувається їх розмноження. В цей час, як ніколи рибі потрібен спокій і затишок.

         Нерестовий період триватиме з 1 квітня по 15 червня.

         В цей період на території України заборонено рибальство, добування водних живих ресурсів та торгівля водними біоресурсами.

З цією метою щороку проводиться операція «Нерест», до якої залучаються державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища, органи рибоохорони і громадськість, засоби масової інформації.

         За порушення правил рибальства тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Виконавчий комітет

Енергодарської міської ради


Увага!        25 квітня з 14.00 до 15.00 з телефоном 4-08-43 відбудеться “Пряма лінія” з начальником відділу з питань захисту прав споживачів управління економіки Енергодарської міської ради, Якушевим Вадимом Анатолійовичем.
        Зателефонуйте, і ви отримаєте відповіді на питання щодо захисту прав споживачів. 

Телефонуйте!

Відділ по роботі

зі зверненнями громадян


ТЕЛЕМАРАФОН «ПАМ’ЯТЬ» 2017 РОКУ

Управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій міста всіх форм власності, громадських та благодійних організацій, фізичних осіб-підприємців та мешканців міста з проханням взяти участь у щорічному обласному телевізійному марафоні «Пам’ять», присвяченого 72-й річниці Перемоги у Другій світовій війні 1941-1945 років, який триває протягом квітня-травня 2017 року. Метою телемарафону є вшанування подвигу ветеранів війни, працівників тилу, солдатських вдів та дітей війни, надання їм соціальної підтримки.

Грошові внески приймаються на поточний рахунок: «Запорізька обласна організація ветеранів України», розрахунковий рахунок № 26007012102758, код ЄДРПОУ 20491359, МФО 300023, ПАТ «Укрсоцбанк» м. Запоріжжя з позначкою «Благодійний внесок у фонд телемарафону «Пам’ять»,  повної назви підприємства, установи та організації, прізвище, ім’я по батькові благодійника та назву міста.

Промислові товари приймає обласний Фонд милосердя та здоров’я:               м. Запоріжжя, 69035, вул. Незалежної України (40 років Радянської України), 51; телефон-факс: (061) 233-67-60.

Продукти харчування приймає обласна організація Товариства Червоного Хреста: м. Запоріжжя, 69063, вул. Поштова (Горького), 4-а; телефон-факс:   (061) 224-43-28; телефони: (061) 764-28-92; (061) 764-25-82; електронна адреса: redcross.vice@gmail.com

Штаб телемарафону працює за адресою: м. Запоріжжя, 69063,                       вул. Олександрівська (Дзержинського), 48, контактні телефони (0612) 63-35-55;  (0612) 63-91-75;   (061) 764-22-78; (061) 283-06-46; телефон-факс:  (0612) 63-91-75; електронна адреса: gerasimenko.dszn@gmail.com; zahist@zp.ukrtel.net

         Кошти, виручені з телемарафону «Пам’ять», будуть направлені на підтримку ветеранських організацій області.


До уваги жителів міста! 
Шановні енергодарці! 

        Доводимо до Вашого відома, що з метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету м. Енергодара підготовлено проект Положення про громадський бюджет у місті Енергодарі, який розміщено на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради (Нормативні акти - Проекти - Проекти міської ради - Про запровадження громадського бюджету у місті Енергодарі).             Пропозиції, рекомендації та зауваження надсилати на електронну адресу energodar_gor@gfu.zoda.gov.ua фінансового управління Енергодарської міської ради до 20.04.2017 року.

До уваги громадськості!

 

         22 квітня з 10.00 до 16.00 на каскаді «Райдуга» міста Запоріжжя відбудеться Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок, на якому буде презентовано туристичний продукт Запорізької області.

         Мета фестивалю – просування на південно-східному туристичному ринку України нових туристичних продуктів та пропозицій, розширення кола ділових партнерів, активізації маркетингової та інвестиційної політики.

         До участі у фестивалі запрошуються туроператори та турагенти, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації і державні адміністрації, а також представники засобів масової інформації. Для туроператорів, агентів, готельєрів та підприємців сфери гостинності за заявками надаються робочі місця, де можна буде обговорити умови праці, цінову політику у новому сезоні, укласти договори.

         У програмі фестивалю – презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей та дорослих, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів та багато іншого. А для представників ЗМІ 23 квітня буде організовано інформаційний тур до узбережжя Азовського моря, де журналісти зможуть переконатися у перевагах відпочинку на азовському узбережжі, відвідати бази відпочинку, закладів харчування, розважальних об’єктів та об’єктів інфраструктури відомого туристичного центру на узбережжі міста Бердянськ.

         Телефони для довідок: (061) 239 06 33, (096) 109 04 56

До уваги пенсіонерів міста!

Управління Пенсійного фонду України

в м. Енергодарі Запорізької області повідомляє

 

На виконання підпункту 2 пункту 2 рішення від 15 березня 2017 року Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63, з 1 квітня поточного року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування пенсій та грошової допомоги в ПАТ «Сбербанк» та ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» .

Особи, які отримували пенсійні виплати в ПАТ «Сбербанк» та ПАТ «Акціонерний комерційний  промислово-інвестиційний банк», в квітні 2017 року отримають пенсії та соціальні допомоги через Енергодарські поштові відділення ЗД УДППЗ «Укрпошта».

Для подальшого отримання пенсійних виплат через банківські установи, надаємо перелік уповноважених банків, відповідно до рішення конкурсної комісії по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки  для виплати пенсій та грошової допомоги у 2017 році:

-         ПАТ «Державний ощадний банк України»

-         АТ КБ «ПриватБанк»

-         ПАТ «Райффазен Банк Аваль»

-         АКБ СР «Укрсоцбанк»

-         ПАТ «Метабанк»

      -         ПАТ «Перший Український міжнародний Банк».


До уваги підприємств, установ, організацій

 і громадян міста!

 

        Законом України від 09.04.2015 №322-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» були внесені зміни до ст.39 Закону України «Про тваринний світ», де частина п’ята викладена в наступній редакції:
        «у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань та транспортних засобах)». 
        Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет Енергодарської міської ради звертає увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої с.39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС


    На підставі рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 21.02.2017 №43, оголошується Міський архітектурний конкурс на кращий ескізний проект зупинки громадського транспорту у м.Енергодарі.


З програмою та умовами Конкурсу Ви можете ознайомитись  у розділі «Нормативні акти».

         Технічне завдання на виготовлення ескізного проекту та вихідні дані для проектування додаються нижче.

          У разі виникнення запитань звертатися за тел.3-30-26, 3-33-45.

До уваги жителів міста!

У зв’язку із загостренням ситуації на сході країни, оголошується збір гуманітарної допомоги жителям Авдіївки та інших постраждалих населених пунктів Донбасу.

         У місті розпочали працювати пункти збору допомоги.

Звертаємося з проханням до всіх енергодарців надати допомогу мирним жителям зони загострення конфлікту.

Найбільш необхідне:

- теплий дитячий, дорослий одяг та взуття;

- ковдри;

- продукти тривалого зберігання (макарони, крупи, консерви у жестяній тарі, олія, овочі, лимони, чай, кава, цукор, печиво, цукерки тощо);

- сірники, свічки, сухе паливо;

- термоси;

- ліхтарики;

- засоби гігієни (вологі серветки, туалетний папір тощо);

- грілки для взуття.

А також медикаменти (противірусні препарати, препарати кардіологічної групи, знеболювальні, жарознижувальні).

 

Збір гуманітарної допомоги триває на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул.Козацька, 17.

 

Графік роботи Центру:

понеділок – четвер з 8-00 до 17-00

пятниця з 8-00 до 16-00

перерва на обід з 12-00 до 13-00.

Довідки за телефонами: 6 19 54, 4 38 44

Приєднуйтесь та не будьте байдужими!


До уваги громадян!

Звертаємо Вашу увагу, що за консультацією з питань щодо порушення прав споживачів можна звернутись до відділу з питань захисту прав споживачів управління економіки Енергодарської міської ради за телефоном 3-37-98, або на особистий прийом до начальника відділу - Якушева Вадима Анатолійовича. Прийом здійснюється щопонеділка с 9.00 до 12 години та щосереди з 8.00 до 12.00 у кабінеті №601, приміщення Енергодарської міської ради, по вул. Курчатова,11 у м.Енергодарі.

 

                                   Виконавчий комітет Енергодарської міської ради


До уваги керівників підприємств,

установ та організацій міста


        З метою посилення соціального захисту демобілізованих бійців та сприяння діяльності громадських організацій учасників Антитерористичної операції запрошуємо долучитися до участі у обласному благодійному телемарафоні до Дня захисника України та Дня Збройних сил України.

Інформаційна довідка про банківські

реквізити благодійного телемарафону


Отримувач коштів — громадська організація «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

ЄДРПОУ — 40325293

МФО — 313957

Банк філія — ЗОУ АТ “Ощадбанк”

РАХУНОК 26002300304148
Урядова «гаряча лінія» - 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар,Vodafone Україна, Лайфселл) безкоштовні.

На даний час короткий номер працює в тестовому режимі.

Також тимчасово працює номер 0 800 507 309.

Для мешканців м. Київ та громадян України, які перебувають за кордоном,

номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38 (044) 284-19-15.Шановні енергодарці!

        Запрошуємо вас долучитися до обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста Енергодара до 2027 року. Документ доступний для ознайомлення на сайті Енергодарської міської ради у рубриці “Стратегії міста Енергодара” за посиланням: http://www.en.gov.ua/strategiie-mista-energodara/rozrobka-strategicnogo-planu-rozvitku-mista-do-2020-roku

        Всі коментарі та пропозиції просимо надсилати на поштову адресу uprek@en.gov.ua.До уваги громадськості!

        Благодійна організація “Чорнобильський фонд Здоров'я”, яка відповідно до законодавства України здійснює благодійну діяльність в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи звертається до всіх небайдужих громадян з проханням підтримати звернення до президента України щодо внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги отриманої фізичними особами, громадянами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, та не включати такі суми в загальний місячний (річний) оподатковуваний доход платника податку на доходи фізичних осіб.
        Посилання для ознайомлення з текстом Звернення: http://chernobyl-people.org/uk/petytsiya-prezydentu-ukrayiny-2/
        Петиція Президенту України https://petition.president.gov.ua/petition/26215
        Для досягнення очікуваного результату необхідно роздрукувати, заповнити та надіслати на поштову адресу організації “Чорнобильський фонд Здоров'я” звернення до Президента України, а також зареєструватися на сторінці офіційного Інтернет-представництва Президента України та підписати електронну Петицію Президенту України.

Адреса для листування: Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я», вул. Лаврська, буд. 9, корп. 19, м. Київ, 01015, тел.: +38 (044) 280 1325; 280 1375, E–mail: post@chernobyl-people.org

Благодійна організація


«Чорнобильський фонд здоров’я»


УВАГА!
Мелітопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує!
Пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань Наказом Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №1717/5 «Про затвердження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Детальну інформацію можна отримати за адресою:
м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, 99
тел. 096-5239855, (0619) 448810, (0619) 421808
ел.адреса: Melitopol.zaporizhya@legalaid.gov.ua


До уваги жителів міста та внутрішньо переміщених осіб в України


        В Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 15.06.2016 року на базі ЕМЦСССДМ благодійний фонд «Сподівання» в рамках проекту «Соціального супроводу внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН В Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в України») та Уряду Японії в особі Холод Юлії Олександрівні надає слідуючи послуги для ВПО:
 • Інформування, роз’яснення правил, процедур та інструкцій відносно отримання соціальних виплат;

 • Допомога в заповнені відповідних документів для отримання пільг, допомоги та послуг;

 • Допомога у відновлення документів;

 • Допомога у пошуку тимчасового житла;

 • Допомога у влаштуванні дітей у дошкільні та загальноосвітні заклади, дитячі табори;

 • Юридична допомога, сприяння у реалізації прав внутрішньо переміщених осіб;

 • Допомога у працевлаштуванні, сприяння в зайнятості, перекваліфікації;

 • Психологічна допомога;

 • Інформування та переадресація в заклади, які надають гуманітарну допомогу;

 • Інші соціальні послуги.

        Кейс-менеджер приймає усіх бажаючих ВПО у вівторок, четвер з 13.00 до 17.00 за адресою вул. Козацька 17, каб.4 в ЕМЦСССДМ.

Шановні енергодарці!!!

        Почалася видача населенню препарату калію-йодида на випадок виникнення радіаційної аварії. Для отримання пігулок даного препарату вам необхідно звернутися в ЖЕД за місцем реєстрації з 08.00 до 16.00 години окрім вихідних та святкових днів.


З повагою 
Управління з питань НС та ЦЗН 
Енергодарської міської ради

До уваги керівників бюджетних

підприємств, установ та організацій міста


Казначейством розширена функціональність системи дистанційного обслуговування клієнтів

        В Державній казначейській службі України триває модернізаційний проект розвитку казначейської системи, який спрямований на спрощення обслуговування клієнтів та впровадження програмно-технічного комплексу (ПТК) «Клієнт казначейства – Казначейство» з системою дистанційного обслуговування.

        З березня 2015 року Державною казначейською службою України проводиться повномаштабне впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» на базі клієнтів усіх головних управлінь Казначейства України в областях та місті Києві.

        На даний час вже укладено договори, щодо обслуговування в системі дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України з 7591 організаціями та установами по всій Україні, з них повномаштабно працюють 412 клієнтів, інші знаходяться на різних стадіях підключення до вищезазначеної системи.

        З 1 січня 2016 року Державна казначейська служба України розширила перелік документів для обміну в системі дистанційного обслуговування клієнтів. Окрім виписок та платіжних доручень, які не потребують підтвердних документів, додано можливість передавати через вищезазначену систему:

 • Документи щодо планових показників установи;

 • Розподіли відкритих асигнувань та розпорядження на виділення асигнувань МБ;

 • Реєстри зобов’язань та підтвердні документи;

 • Платіжні доручення на перерахування коштів з рахунків (Сумою до 1 млн. грн. в одному платіжному дорученні).

Також додано можливість використовувати в системі нові засоби захисту інформації.

Надаємо повний перелік захищених носіїв ключової інформації, які можуть бути використані для роботи в програмно-технічному комплексі «Клієнт Казначейства - Казначейство»:

 • засоби криптографічного захисту інформації «SecureToken-337», «SecureToken-337 mini», «SecureToken-337 F4», «SecureToken-337 F8», «SecureToken-337 F16» «SecureToken-337 F32», «CryptoCard-337» виробництва ТОВ «Автор»;

 • електронний ключ «Алмаз-1К» («ІІТ Е.ключ Алмаз-1К) виробництва ПАТ «Інститут інформаційних технологій».

Окупність придбаних НКІ, навіть за умови невеликих кошторисних призначень бюджетних установ, становить шість місяців у зв’язку з економією витрат на відрядження, папір, витратні матеріали тощо.

Для отримання консультаційних послуг щодо підключення та експлуатації системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» клієнти Державної казначейської служби України можуть звернутися до Відділу супроводження дистанційної форми обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України та територіальних органів Державної казначейської служби України.

Клієнти м.Енергодара консультативні послуги можуть отримати за телефонами:

6-24-57 – провідний спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації УДКСУ у м.Енергодарі Запорізької області Чурсінов Андрій Вікторович;

6-54-57 – заступник начальника управління-начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів УДКСУ у м.Енергодарі Запорізької області Новікова Олена Олександрівна.
Провідний спеціаліст інформаційних

технологій та захисту інформації А.В.Чурсінов