Оголошення

До уваги пенсіонерів міста!

Управління Пенсійного фонду України

в м. Енергодарі Запорізької області повідомляє

 

На виконання підпункту 2 пункту 2 рішення від 15 березня 2017 року Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63, з 1 квітня поточного року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування пенсій та грошової допомоги в ПАТ «Сбербанк» та ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» .

Особи, які отримували пенсійні виплати в ПАТ «Сбербанк» та ПАТ «Акціонерний комерційний  промислово-інвестиційний банк», в квітні 2017 року отримають пенсії та соціальні допомоги через Енергодарські поштові відділення ЗД УДППЗ «Укрпошта».

Для подальшого отримання пенсійних виплат через банківські установи, надаємо перелік уповноважених банків, відповідно до рішення конкурсної комісії по відбору банків, в яких за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги можуть відкриватися рахунки  для виплати пенсій та грошової допомоги у 2017 році:

-         ПАТ «Державний ощадний банк України»

-         АТ КБ «ПриватБанк»

-         ПАТ «Райффазен Банк Аваль»

-         АКБ СР «Укрсоцбанк»

-         ПАТ «Метабанк»

      -         ПАТ «Перший Український міжнародний Банк».


До уваги підприємств, установ, організацій

 і громадини міста!

 

        Законом України від 09.04.2015 №322-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» були внесені зміни до ст.39 Закону України «Про тваринний світ», де частина п’ята викладена в наступній редакції:
        «у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань та транспортних засобах)». 
        Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет Енергодарської міської ради звертає увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої с.39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ! 

         У п’ятницю, 24 березня 2017 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови — керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

         Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ АРХІТЕКТУРНИЙ КОНКУРС


    На підставі рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 21.02.2017 №43, оголошується Міський архітектурний конкурс на кращий ескізний проект зупинки громадського транспорту у м.Енергодарі.


З програмою та умовами Конкурсу Ви можете ознайомитись  у розділі «Нормативні акти».

         Технічне завдання на виготовлення ескізного проекту та вихідні дані для проектування додаються нижче.

          У разі виникнення запитань звертатися за тел.3-30-26, 3-33-45.

До уваги жителів міста!

У зв’язку із загостренням ситуації на сході країни, оголошується збір гуманітарної допомоги жителям Авдіївки та інших постраждалих населених пунктів Донбасу.

         У місті розпочали працювати пункти збору допомоги.

Звертаємося з проханням до всіх енергодарців надати допомогу мирним жителям зони загострення конфлікту.

Найбільш необхідне:

- теплий дитячий, дорослий одяг та взуття;

- ковдри;

- продукти тривалого зберігання (макарони, крупи, консерви у жестяній тарі, олія, овочі, лимони, чай, кава, цукор, печиво, цукерки тощо);

- сірники, свічки, сухе паливо;

- термоси;

- ліхтарики;

- засоби гігієни (вологі серветки, туалетний папір тощо);

- грілки для взуття.

А також медикаменти (противірусні препарати, препарати кардіологічної групи, знеболювальні, жарознижувальні).

 

Збір гуманітарної допомоги триває на базі Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул.Козацька, 17.

 

Графік роботи Центру:

понеділок – четвер з 8-00 до 17-00

пятниця з 8-00 до 16-00

перерва на обід з 12-00 до 13-00.

Довідки за телефонами: 6 19 54, 4 38 44

Приєднуйтесь та не будьте байдужими!


До уваги громадян!

Звертаємо Вашу увагу, що за консультацією з питань щодо порушення прав споживачів можна звернутись до відділу з питань захисту прав споживачів управління економіки Енергодарської міської ради за телефоном 3-37-98, або на особистий прийом до начальника відділу - Якушева Вадима Анатолійовича. Прийом здійснюється щопонеділка с 9.00 до 12 години та щосереди з 8.00 до 12.00 у кабінеті №601, приміщення Енергодарської міської ради, по вул. Курчатова,11 у м.Енергодарі.

 

                                   Виконавчий комітет Енергодарської міської ради


До уваги керівників підприємств,

установ та організацій міста


        З метою посилення соціального захисту демобілізованих бійців та сприяння діяльності громадських організацій учасників Антитерористичної операції запрошуємо долучитися до участі у обласному благодійному телемарафоні до Дня захисника України та Дня Збройних сил України.

Інформаційна довідка про банківські

реквізити благодійного телемарафону


Отримувач коштів — громадська організація «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя»

ЄДРПОУ — 40325293

МФО — 313957

Банк філія — ЗОУ АТ “Ощадбанк”

РАХУНОК 26002300304148
Урядова «гаряча лінія» - 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар,Vodafone Україна, Лайфселл) безкоштовні.

На даний час короткий номер працює в тестовому режимі.

Також тимчасово працює номер 0 800 507 309.

Для мешканців м. Київ та громадян України, які перебувають за кордоном,

номер телефону урядової «гарячої лінії»: +38 (044) 284-19-15.Шановні енергодарці!

        Запрошуємо вас долучитися до обговорення проекту Стратегічного плану розвитку міста Енергодара до 2027 року. Документ доступний для ознайомлення на сайті Енергодарської міської ради у рубриці “Стратегії міста Енергодара” за посиланням: http://www.en.gov.ua/strategiie-mista-energodara/rozrobka-strategicnogo-planu-rozvitku-mista-do-2020-roku

        Всі коментарі та пропозиції просимо надсилати на поштову адресу uprek@en.gov.ua.До уваги громадськості!

        Благодійна організація “Чорнобильський фонд Здоров'я”, яка відповідно до законодавства України здійснює благодійну діяльність в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи звертається до всіх небайдужих громадян з проханням підтримати звернення до президента України щодо внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги отриманої фізичними особами, громадянами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, та не включати такі суми в загальний місячний (річний) оподатковуваний доход платника податку на доходи фізичних осіб.
        Посилання для ознайомлення з текстом Звернення: http://chernobyl-people.org/uk/petytsiya-prezydentu-ukrayiny-2/
        Петиція Президенту України https://petition.president.gov.ua/petition/26215
        Для досягнення очікуваного результату необхідно роздрукувати, заповнити та надіслати на поштову адресу організації “Чорнобильський фонд Здоров'я” звернення до Президента України, а також зареєструватися на сторінці офіційного Інтернет-представництва Президента України та підписати електронну Петицію Президенту України.

Адреса для листування: Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я», вул. Лаврська, буд. 9, корп. 19, м. Київ, 01015, тел.: +38 (044) 280 1325; 280 1375, E–mail: post@chernobyl-people.org

Благодійна організація


«Чорнобильський фонд здоров’я»


УВАГА!
Мелітопольський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує!
Пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань Наказом Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року №1717/5 «Про затвердження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Детальну інформацію можна отримати за адресою:
м. Мелітополь, вул. Вакуленчука, 99
тел. 096-5239855, (0619) 448810, (0619) 421808
ел.адреса: Melitopol.zaporizhya@legalaid.gov.ua


До уваги жителів міста та внутрішньо переміщених осіб в України


        В Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 15.06.2016 року на базі ЕМЦСССДМ благодійний фонд «Сподівання» в рамках проекту «Соціального супроводу внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН В Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в України») та Уряду Японії в особі Холод Юлії Олександрівні надає слідуючи послуги для ВПО:
 • Інформування, роз’яснення правил, процедур та інструкцій відносно отримання соціальних виплат;

 • Допомога в заповнені відповідних документів для отримання пільг, допомоги та послуг;

 • Допомога у відновлення документів;

 • Допомога у пошуку тимчасового житла;

 • Допомога у влаштуванні дітей у дошкільні та загальноосвітні заклади, дитячі табори;

 • Юридична допомога, сприяння у реалізації прав внутрішньо переміщених осіб;

 • Допомога у працевлаштуванні, сприяння в зайнятості, перекваліфікації;

 • Психологічна допомога;

 • Інформування та переадресація в заклади, які надають гуманітарну допомогу;

 • Інші соціальні послуги.

        Кейс-менеджер приймає усіх бажаючих ВПО у вівторок, четвер з 13.00 до 17.00 за адресою вул. Козацька 17, каб.4 в ЕМЦСССДМ.
АКЦІЯ “ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК СОЛДАТУ”


Шановні енергодарці!

Наближається світле свято Христового Воскресіння і кожна сім’я починає готуватись до його відзначення в родинному колі. У ці дні варто потурбуватись про військових, які стоять на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен боєць повинен відчути свято Великодня. З 18 квітня у місті стартувала благодійна акція “Великодній кошик солдату”.

Запрошуємо до участі в акції підприємства, організації та установи всіх форм власності. Закликаємо всіх небайдужих жителів міста долучитися до формування великодніх кошиків для наших захисників. Основні складові великодніх наборів - продукти харчування, солодощі, предмети гігієни, дитячі подарунки, вироблені власноруч, листівки, малюнки та інші пасхальні атрибути.

        Благодійні кошики розміщені у навчальних закладах, продовольчих крамницях, центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (вул.Козацька, 17), церквах міста.

        Великодні смаколики будуть передані нашим землякам, які проходять службу у зоні проведення АТО та бійцям загону 4-го патрульного батальйону військової частини 3033.

        Також можна зробити благодійний внесок, перерахувавши грошові кошти на нижче вказаний банківський рахунок.

        Реквізити:

        Отримувач: ГО "Об'єднання учасників АТО та волонтерів"

рахунок: 26000055727632

МФО: 313399

ЄДРПО: 39795600

        Для того, щоб переказати гроші на офіційний рахунок громадської організації, достатньо перейти за посиланням:

https://blago.privatbank.ua/peredova

        Можна скористатися терміналом ПриватБанку: вибрати "сплата інших послуг" і ввести вісім цифр ЄДРПО: 39795600. Потрібний рахунок вже підв'язаний до цього кода.

        Заздалегідь вдячні небайдужим Українцям.

        Координатор акції Костянтин Табакаєв (099 152 4189)


Шановні енергодарці!!!

        Почалася видача населенню препарату калію-йодида на випадок виникнення радіаційної аварії. Для отримання пігулок даного препарату вам необхідно звернутися в ЖЕД за місцем реєстрації з 08.00 до 16.00 години окрім вихідних та святкових днів.


З повагою 
Управління з питань НС та ЦЗН 
Енергодарської міської ради

До уваги керівників бюджетних

підприємств, установ та організацій міста


Казначейством розширена функціональність системи дистанційного обслуговування клієнтів

        В Державній казначейській службі України триває модернізаційний проект розвитку казначейської системи, який спрямований на спрощення обслуговування клієнтів та впровадження програмно-технічного комплексу (ПТК) «Клієнт казначейства – Казначейство» з системою дистанційного обслуговування.

        З березня 2015 року Державною казначейською службою України проводиться повномаштабне впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» на базі клієнтів усіх головних управлінь Казначейства України в областях та місті Києві.

        На даний час вже укладено договори, щодо обслуговування в системі дистанційного обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України з 7591 організаціями та установами по всій Україні, з них повномаштабно працюють 412 клієнтів, інші знаходяться на різних стадіях підключення до вищезазначеної системи.

        З 1 січня 2016 року Державна казначейська служба України розширила перелік документів для обміну в системі дистанційного обслуговування клієнтів. Окрім виписок та платіжних доручень, які не потребують підтвердних документів, додано можливість передавати через вищезазначену систему:

 • Документи щодо планових показників установи;

 • Розподіли відкритих асигнувань та розпорядження на виділення асигнувань МБ;

 • Реєстри зобов’язань та підтвердні документи;

 • Платіжні доручення на перерахування коштів з рахунків (Сумою до 1 млн. грн. в одному платіжному дорученні).

Також додано можливість використовувати в системі нові засоби захисту інформації.

Надаємо повний перелік захищених носіїв ключової інформації, які можуть бути використані для роботи в програмно-технічному комплексі «Клієнт Казначейства - Казначейство»:

 • засоби криптографічного захисту інформації «SecureToken-337», «SecureToken-337 mini», «SecureToken-337 F4», «SecureToken-337 F8», «SecureToken-337 F16» «SecureToken-337 F32», «CryptoCard-337» виробництва ТОВ «Автор»;

 • електронний ключ «Алмаз-1К» («ІІТ Е.ключ Алмаз-1К) виробництва ПАТ «Інститут інформаційних технологій».

Окупність придбаних НКІ, навіть за умови невеликих кошторисних призначень бюджетних установ, становить шість місяців у зв’язку з економією витрат на відрядження, папір, витратні матеріали тощо.

Для отримання консультаційних послуг щодо підключення та експлуатації системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» клієнти Державної казначейської служби України можуть звернутися до Відділу супроводження дистанційної форми обслуговування клієнтів Державної казначейської служби України та територіальних органів Державної казначейської служби України.

Клієнти м.Енергодара консультативні послуги можуть отримати за телефонами:

6-24-57 – провідний спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації УДКСУ у м.Енергодарі Запорізької області Чурсінов Андрій Вікторович;

6-54-57 – заступник начальника управління-начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів УДКСУ у м.Енергодарі Запорізької області Новікова Олена Олександрівна.
Провідний спеціаліст інформаційних

технологій та захисту інформації А.В.Чурсінов