Новини‎ > ‎

З початку року в Енергодарське бюро правової допомоги звернулися понад 500 осіб

опубліковано 8 серп. 2017 р., 06:47 Відділ інформації   [ оновлено 8 серп. 2017 р., 22:42 ]
   
   08 серпня 2017 року у виконавчому комітеті проведено виїзний прийом громадян з особистих питань заступником начальника відділу Енергодарського бюро правової допомоги Мелітопольського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Євгенією Пеліх. До фахівця звернулися 4 особи, яким було надано консультації та роз’яснення з правових питань.
        Відділ правової допомоги функціонує в Енергодарі з вересня 2016 року. Серед послуг, які надаються населенню, - забезпечення безоплатної первинної допомоги, яка включає надання правової інформації та роз'яснень з юридичних питань, складання заяв та інших документів правового характеру. Такі послуги надаються безкоштовно всім громадянам без винятку. Вторинну правову допомогу енергодарці можуть отримати у Мелітопольському центрі, якому підпорядковано Енергодарський відділ. Безоплатна правова допомога не надається з питань комерційної та підприємницької діяльності, а також юридичним особам.
        З 1 січня 2017 року в Енергодарському бюро правової допомоги було прийнято 520 звернень, 46 пакетів документів направлено на затвердження для отримання громадянами послуг безкоштовного адвоката.
Аналогічні виїзні прийоми громадян спеціалістами Бюро правової допомоги відтепер проводитимуться регулярно – один раз на квартал. Також за професійною безкоштовною допомогою можна звернутися до офісу Бюро за адресою: вул.Молодіжна, 57.