Новини‎ > ‎

Жінки Енергодара приймали вітання з Міжнародним жіночим днем

опубліковано 6 бер. 2018 р., 23:34 Відділ інформації   [ оновлено 7 бер. 2018 р., 00:45 ]
        6 березня 2018 року у МПК «Сучасник» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.
        З наступаючим святом жінок Енергодара привітав міський голова Павло Музика. До привітань приєдналися представники містоутворюючих підприємств.
 
        Міський голова вручив кращим працівникам трудових колективів заслужені нагороди та пам'ятні подарунки. Нагрудними знаками Енергодарської міської ради «Кращий працівник» нагороджені завідуюча організаційно-масовим відділом Центру туризму, краєзнавства та спорту Марина Авдєєва, інженер-енергетик 1 категорії ВП «Атоменергомаш» Світлана Бондаренко, маляр управління будівництва ВП "Запорізька АЕС" Людмила Куліш, інженер паливно-транспортного цеху ДТЕК Запорізька ТЕС Наталія Рижий.
  
        За активну участь у громадському житті міста та розвиток ветеранського руху Листами подяки міського голови нагороджені Валентина Ніколаєва і Надія Тарасова. За високі досягнення у спорті Листом подяки міського голови відзначено кандидат ав майстри спорту України з волейболу Ларису Швець.
        Почесні нагороди у цей вечір отримали переможниці обласного конкурсу «Господиня свого краю»: вчитель ЕНВК №1 Олена Попкова ( «Жінка-працівник науки і освіти»), майстер спорту міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіонка Європи і світу 2017 року Людмила Бабак ( «Жінка-спортсменка»), приватний підприємець Любов Сердюк («Жінка - працівник малого і середнього бізнесу»).  
        Дипломами та пам'ятними подарунками були нагороджені 12 переможниць міського конкурсу «Жінка року», який проводився в Енергодарі вперше. Найактивніші та успішні жінки отримали нагороди у своїх номінаціях за вагомий внесок у соціальне, економічне, політичне, культурне, творче та спортивне життя міста.
        Свято продовжилося концертною програмою, яку підготували артисти та творчі колективи МПК «Сучасник».