Новини‎ > ‎

Законність встановлення в Енергодарі нових кіосків визначить спеціальна комісія

опубліковано 10 лип. 2018 р., 03:38 Відділ інформації   [ оновлено 10 лип. 2018 р., 21:44 ]
            Вночі, 10 липня 2018 року, на території міста Енергодара, по вулиці Молодіжній та по вулиці Лісовій невідомими особами за допомогою спецтехніки було встановлено дві тимчасові споруди.
            За інформацією заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Василя Разводова, зазначені заходи було вжито без відома представників міської влади та виконавчих органів. Окрім того, кіоски встановлено із порушенням правил благоустрою, на зеленій території, прилеглій до житлових будинків.
          У зв’язку із зазначеним, створено комісії, до складу якої увійшли представники КП «Підприємство комунальної власності», управління комунальної власності, управління містобудування та архітектури міської ради, відділу земельних відносин. Комісії доручено здійснити перевірку законності встановлення споруд, наявність необхідної дозвільної документації. За підсумками роботи комісії буде визначено подальшу долю нових кіосків.
        Незалежно від результатів роботи комісії ініціаторів буде притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою міста Енергодара, наголосив Василь Разводов.