Новини‎ > ‎

В Енергодарі визначили переможців конкурсу "Громада своїми руками"

опубліковано 11 лип. 2018 р., 06:55 Відділ інформації
        11 липня 2018 року у виконавчому комітеті відбулося урочисте вручення сертифікатів переможцям щорічного конкурсу грантів компанії ДТЕК “Громада своїми руками”.
      Переможців привітали виконувач обов'язків міського голови Леся Нікітіна, перший заступник міського голови Ігор Курдя та директор ДТЕК Запорізька ТЕС Ігор Снєгін. Представники влади подякували учасникам за активність, внесок у розвиток рідного міста, висловили сподівання на подальшу співпрацю з компанією ДТЕК.
 
        Конкурс проходить в Енергодарі шостий рік поспіль. За цей час втілено майже півсотні громадських ініціатив на суму в 1,3 млн грн. У 2018 році енергодарці надали рекордну кількість проектів - 29. Всі вони спрямовані на благоустрій міста, організацію дозвілля дітей та створення умов для занять спортом. 10 з поданих проектів буде реалізовано до кінця року. На їх втілення ДТЕК направить близько 460 тис.грн.
        Д
о листопада поточного року у міському парку культури та відпочинку з'явиться велотраса для крос-кантрі, на вулиці Курчатова - майданчик для занять баскетболом і настільним тенісом, у трьох дошкільних навчальних закладах міста - спеціалізовані кабінети для розвитку і реабілітації малюків. Декілька проектів стосуються енергоефективних заходів - утеплення будинку і встановлення у під'їздах енергозберігаючого освітлення. Особливої уваги вартий проект «Безжурні старики», наданий членами Ради Енергодарської міської організації ветеранів. Ним передбачено відновлення майданчика у І мікрорайоні, навпроти стадіону ЕНВК №1, реконструкція сцени, озеленення, встановлення лавочок і столів. Реалізація такого проекту дозволить літнім енергодарцям, які є основною категорією мешканців мікрорайону, відпочивати та спілкуватися на свіжому повітрі.