Новини‎ > ‎

В Енергодарі відзначили 100-річчя від дня заснування Української Центральної Ради

опубліковано 17 бер. 2017 р., 08:59 Відділ інформації   [ оновлено 17 бер. 2017 р., 09:00 ]
        
   
17 березня 2017 року в актовій залі ЕЗОШ №2 відбулися урочисті збори, присвячені сторіччю Української Центральної Ради. Участь у заході взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа, учнівська молодь, громадські активісти.  
            У березні 2017 року Україна відзначає 100 років  від початку Української революції 1917–1921 років – одного з найважливіших та найскладніших періодів в історії українського народу. Початок революції пов’язаний зі створенням 17 березня 1917 року Української Центральної Ради, яка стала першим  повноцінним парламентом Української Народної Республіки.
            Присутні переглянули відеоролик про історію української державності, прочитали Відозву Української Центральної Ради до українського народу та вірші, присвячені національно-визвольній боротьбі за свободу та незалежність України. Вчитель історії та правознавства ЕЗОШ №4 Петро Бондажевський пригадав історичні події, які стали визначними для України у ХХ столітті,
            По завершенню урочистих зборів учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять борців за незалежність Української держави у ХХ та ХХІ столітті та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО «Герої нашого часу».