Новини‎ > ‎

В Енергодарі триває робота щодо покращення прозорості міста в рамках проекту «Прозорі міста. Рейтинг прозорості 100 міст України»

опубліковано 11 жовт. 2017 р., 06:59 Відділ інформації   [ оновлено 6 лист. 2017 р., 22:55 ]
    11 жовтня 2017 року відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян за участю представників міської влади, керівників апарату міської ради та її виконавчого комітету, самостійних виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств.
    На минулому засіданні, з розгляду результатів проекту «Прозорі міста. Рейтинг прозорості 100 міст України», були визначені виконавці за 13 показниками окремих категорій оцінювання, яким було доручено опрацювати надані рекомендації щодо покращення прозорості міста відповідно до своєї компетенції. 
    Кожен з виконавців доповів про свої напрацювання у нарямку покращення прозорості міста та висловив пропозиції щодо їх реалізації.
    Після реалізації відповідних рекомендацій компанією Transparency International Україна, що реалізує проект, буде здійснено повторний моніторинг у січні 2018 року, на основі якого аналітики повторно виміряють прозорість міст для оцінки ефективності дворічного проекту.