Новини‎ > ‎

В Енергодарі стартував благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

опубліковано 13 лист. 2017 р., 05:36 Відділ інформації   [ оновлено 15 лист. 2017 р., 01:59 ]
    
    З метою збору коштів для надання адресної допомоги ветеранам АТО, родинам загиблих та поранених бійців у Запорізькій області стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України. В минулому році до нього були залучені близько 800 підприємств, установ і організацій, зусиллями яких було зібрано більше одного мільйона гривень. Активну участь третій рік поспіль приймає і Енергодар.

        До участі у заході запрошуються підприємства, установи, організації, місцеві осередки політичних партій та громадських організацій, депутати всіх рівнів - усі, хто своїм благодійним внеском може підтримати бійців. Одержувачем коштів марафону визначено громадську організацію «Центр «Побратим» (м.Мелітополь). Кошти марафону будуть спрямовані на допомогу учасникам АТО, у першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації. Також планується підтримати проекти із увічнення пам’яті наших захисників, військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій.
        Використання коштів марафону, які надійшли на розрахунковий рахунок від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від міст, районів та громад, з урахуванням принципу пропорційності. Контроль за розподілом коштів буде здійснювати Спостережна рада, до складу якої входять керівники ветеранських організацій області.
        Минулого року до нього долучилися майже 800 підприємств, установ та організацій всіх міст та районів області, зусиллями яких було зібрано понад 1 млн. грн.
        Запрошуємо всіх жителів міста, керівників підприємств та організацій долучитися до благородної справи:
1. Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим»
2. Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України»
3. Код ЄДРПОУ 40111109
4. МФО - 313957
5. Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення).