Новини‎ > ‎

В Енергодарі розробляють план економічного розвитку міста

опубліковано 18 квіт. 2018 р., 05:06 Відділ інформації   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 05:26 ]
      
 
18 квітня 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Біленької відбулося засідання робочої групи з розробки плану економічного розвитку міста Енергодара.

        У червні 2017 року Енергодар приєднався до проекту «Мери за економічне зростання». Цей проект проходить з ініціативи Європейського союзу у рамках Східного партнерства з січня 2017 року. Його мета - надання підтримки органам місцевого самоврядування для налагодження співпраці з бізнес-сектором та громадськістю. Підписанти ініціатив отримують доступ до інструментів розвитку, зокрема, можуть взяти участь у конкурсі на отримання гранту для економічного розвитку, тренінгах, заходах щодо обміну досвідом отримати консультаційну підтримку.
        Завданням робочої групи є підготовка і написання плану економічного розвитку міста Енергодара до 2020 року, який, після узгодження з фахівцями, буде направлено для розгляду до Європейського Союзу.
    Серед основних напрямків плану розвитку Енергодара - розробка концепції індустріального парку, брендинг і маркетингова стратегія міста, створення бізнес-центру для проведення заходів, підтримки стартапів, бізнес-проектів та інше.
        Протягом одного місяця члени робочої групи будуть відпрацьовувати проект плану, вносити корективи, приймати пропозиції і зауваження. Наступне засідання групи планується провести у травні поточного року.