Новини‎ > ‎

В Енергодарі нагородили кращих вихованців МАН «Королі наук»

опубліковано 15 трав. 2018 р., 23:25 Відділ інформації   [ оновлено 16 трав. 2018 р., 02:25 ]
        16 травня 2018 року в Енергодарській Малій академії наук відбулося традиційне свято «Королі наук-2018», присвячене закінченню навчального року.
        Протягом року вихованці МАН брали участь у наукових заходах міського, обласного та всеукраїнського рівнів, готували науково-дослідні роботи, які стосуються широкого кола тем: економіки, математики, фізики, астрономії, історії, хімії, біології тощо.
 
        Юних академіків привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв, який подякував педагогам та батькам, побажав учням нових перемог і наукових досягнень.
        Грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА та управління освіти міської ради нагороджено переможців I і II етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наукових керівників.
 
        Листами подяки міського голови відзначено батьків учнів-переможців обласного етапу конкурсу - Володимира Бєлозьорова, Іллі Пекарука, Антона Карпецького, Катерини Хоролець. Учні подякували своїм науковим керівникам за допомогу і підтримку, поділилися враженнями від участі в конкурсі.
 
        За перемогу у ХІ Міжнародному конкурсу з українознавства відзначено Марію Громовик. Заслужені нагороди отримали фіналісти всеукраїнських конкурсів: Артем Федоров (керівник Т.Подгорна) за ІІ місце у  конкурсі «Дотик природи»; Аліна Сафіулліна (керівник Л.Коток) - за ІІІ місце в конкурсі рефератів «Ядерна енергетика і світ». Переможцем обласного конкурсу есе «Європа починається з тебе» стали Дар'я Перевертайло, Христина Руденко, Валерія Чернякова (керівник М.Пришляк). В обласному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» кращими стали Марія Громовик (керівник О.Волохова) та Анастасія Кацен (керівник О.Джурляк). За перемогу в обласному фестивалі-сторітеллінгу “Безпечний та відповідальний Інтернет” відзначено Артема Федорова (керівник М.Зозуленко).