Новини‎ > ‎

В Енергодарі проаналізували ефективність проектів, реалізованих у рамках соціального партнерства з компанією ДТЕК

опубліковано 7 серп. 2018 р., 22:24 Відділ інформації   [ оновлено 8 серп. 2018 р., 01:16 ]
 
 
    7 серпня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання робочої групи з моніторингу життєвих циклів проектів, реалізованих у рамках соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Енергодара.
        Протягом кількох років ДТЕК плідно співпрацює з міською владою у рамках соціального партнерства, виділяючи кошти на соціально важливі проекти та заходи в сфері освіти, культури, охорони здоров’я, комунального господарства.
        Заступник начальника ДЗ “СМСЧ №1” Ольга Берестова доповіла про стан обладнання для проведення лапароскопії, яке було придбано 5 років тому за кошти компанії ДТЕК для потреб медичного закладу, однак досі не використовується. Причиною цього заступник начальника СМСЧ назвала його неповну укомплектованість, а також виявлені фабричні дефекти. На даний час всі ці питання вирішені, а також проведено навчання для спеціалістів по роботі з апаратом лапараскопії. До кінця 2018 року обладнання планується запустити  в роботу.
        За кошти ДТЕК  придбано обладнання для запровадження послуг телемедицини, яке було встановлено у актовій залі ДЗ «СМСЧ №1» та активно використовувалося для проходження навчання лікарів у режимі онлайн. Наразі актова зала знаходиться в аварійному стані і не використовується вже близько півроку. У зв’язку з цим немає можливості застосовувати обладнання. Після завершення ремонтних робіт у приміщенні медико-санітарної частини, проект знову запрацює.
        Також свого часу на базі дитячої поліклініки ДЗ «СМСЧ №1» було обладнано кабінет охорони зору для лікування та відновлення зору у дітей та підлітків. Апарат, який було придбано за кошти компанії, пропрацював понад два роки та на сьогодні потребує ремонту. Однак в Україні немає спеціалістів, які могли б його відновити.
        Учасники наради проаналізували стан проектів, реалізованих у міському парку культури та відпочинку: встановлені атракціони, надувні батути, куточок відпочинку «Український стиль», інсталяція «Серце миру та кохання». Всі зазначені об’єкти знаходяться на балансі КП «ЦД «Промінь». У зв’язку з тим, що частина придбаного обладнання на сьогодні потребує ремонту, балансоутримувачу доручено провести відповідну роботу щодо його відновлення.
        Робота з аналізу використання грантових коштів та ефективності проектів, реалізованих у рамках соціального партнерства, триває.