Новини‎ > ‎

В Енергодарі презентували проект ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація"

опубліковано 12 черв. 2018 р., 06:42 Відділ інформації   [ оновлено 13 черв. 2018 р., 00:51 ]
  
 12 червня 2018 року у виконавчому комітеті для керівників та вчителів міста пройшла презентація проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація". Презентацію провела менеджер Дирекції з  региональної политики ДТЕК  Аліна Зуйковська. Проект реалізується в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК.
    У 2017-2018 навчальному році в проекті ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" були вперше відкриті міжрегіональні класи. Ця форма навчання зарекомендувала себе як одна з найефективніших систем навчання.
Першими спробували нову систему навчання учні з м.Бурштина і м.Зеленодольська. Взяти участь проекті у наступному 2018-2019 навчальному році запропонували енергодарським освітнім закладам. Курс розрахований на учнів 10-х класів, оскільки потребує соціальної активності та достатній рівень знань з фізики, природознавства тощо. Навчання проводиться он-лайн.
    В рамках запропонованого курсу учні будуть освоювати абетку житлово-комунального управління: дізнаються, хто керує їхнім будинком, які права і обов'язки є у учасників житлово-комунальних відносин, за що і скільки платить родина в багатоквартирному будинку, звідки беруться вода, газ, тепло і світло в будинках, куди зникає сміття тощо. А також, що необхідно робити, щоб менше платити за послуги і жити в комфорті. 
    У програмі навчання у міжрегіональних класах плануються два дружні візити з обміну досвідом, екологічні та соціальні акції, квести, конкурси тощо. Перед початком освітнього процесу буде проведено тімбілдінг. Це своєрідна виїзна зустріч-знайомство, яка проходитиме у інтерактивній формі. За час навчання діти вивчають різні теми, виконують кейсові завдання. Фінальний етап – наукові експерименти та участь у грі "Розумний будинок", під час якої учні стають власниками квартир і співвласниками багатоквартирного будинку - свого класу, в якому створюється ОСББ.
    За результатами минулого року кращі учні беруть участь у проекті ДТЕК «Кар’єра 4.0», в рамках якого діти мають змогу відвідати провідні університети країни та визначитися, де вони бажають навчатися далі.