Новини‎ > ‎

В Енергодарі обговорили ефективність реалізованих грантових проектів ДТЕК

опубліковано 10 лип. 2018 р., 22:19 Відділ інформації
      
 
10 липня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання робочої групи з моніторингу життєвих циклів грантових проектів.
        Протягом декількох років компанія ДТЕК плідно співпрацює з міською владою м.Енергодара в рамках соціального партнерства, виділяючи кошти на соціально значущі проекти і заходи в сфері освіти, культури, охорони здоров'я, благоустрою. Метою засідання було проаналізувати ефективність та актуальність впроваджених проектів.
        Кілька років тому за кошти ДТЕК для міського парку культури і відпочинку було придбано атракціони, надувні батути, обладнано куточок відпочинку «Український стиль», встановлено інсталяцію «Серце миру та кохання». Всі зазначені об'єкти передано на баланс КП "Центр дозвілля «Промінь». На жаль, частину придбаного обладнання було пошкоджено в результаті вандалізму, на сьогодні воно потребує ремонту або відновлення. Часткової заміни або демонтажу вимагають і світлові новорічні прикраси на Алеї троянд, які також постраждали від рук безвідповідальних громадян.
        Особливу увагу було приділено проектам у сфері медицини. Для ДЗ "СМСЧ №1" у 2013 році було придбано реанімобіль для відділення швидкої медичної допомоги, лапароскопічне обладнання гінекологічного профілю, створено кабінет охорони зору для лікування і відновлення зору у дітей і підлітків. Однак сьогодні лапароскопічне обладнання досі не застосовується у роботі медичного закладу, не підготовлено персонал для роботи з ним, а енергодарці змушені їздити до обласного центру для отримання медичних послуг. Незважаючи на заяви керівництва медико-санітарної частини про неможливість роботи на даному обладнанні, аналогічні системи успішно працюють у багатьох лікарнях України.
        Також у рамках фінансування ДТЕК було обладнано навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, впроваджено програму енергоефективності у закладах освіти, виконано часткову заміну поливопроводу на міському сквері та бульварі Юності, проведено реконструкцію з модернізацією технології знезараження питних вод на водозаборі, придбано мультимедійну систему для художнього виставкового залу тощо.
        Завдяки участі енергодарців у конкурсі грантів «Місто своїми руками» (зараз - «Громада своїми руками) в Енергодарі реалізовано чимало успішних проектів: обладнано дитячі та спортивні майданчики, придбано обладнання та меблі для дозвілля та розвитку дітей у дошкільних навчальних закладах, впорядковано багато міських об'єктів.
        Менеджер по взаємодії з органами влади ДТЕК Запорізька ТЕС Дмитро Дрозд зауважив, що проведений аналіз використання грантових коштів та ефективності проектів буде враховано у подальшій роботі при виділенні фінансування для розвитку та благоустрою міста.
        11 липня 2018 року о 14.00 у виконавчому комітеті відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу «Громада своїми руками».