Новини‎ > ‎

В Енергодарі нагородили переможниць конкурсу «Жінка року»

опубліковано 7 бер. 2018 р., 00:26 Відділ інформації   [ оновлено 7 бер. 2018 р., 00:28 ]
        
У 2018 році у місті Енергодарі вперше було проведено конкурс «Жінка року», організований відділом у справах сім’ї та молоді Енергодарської міської ради. Його мета - відзначити найбільш активних жінок за вагомий внесок у соціальне, економічне, політичне, культурне, духовне і спортивне життя міста. У лютому 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії, у ході якого було розглянуто клопотання від
підприємств, установ і організацій міста щодо участі у конкурсі. Конкурс проходив у 16 номінаціях, для участі у 14 з них надійшло 27 пропозицій. З них комісія обрала кращих представниць від різних галузей професійної та громадської діяльності.  Урочисте нагородження переможниць відбулося 6 березня 2018 року, під час святкового концерту з нагоди Міжнародного жіночого дня.
        За підсумками конкурсу переможцями стали:
1. «Жінка - берегиня свого роду»  - мати-вихователь дитячого будинку сімейного типу Оксана Булдакова. З 2013 до 2018 року Оксана Василівна своєї материнською ласкою та любов'ю вилікувала і відкрила серця 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На сьогоднішній день у будинку  виховуються 8 дітей-сиріт.
2. «Жінка - депутат міської ради» - фахівець з адміністративної роботи департаменту по сервісах ДТЕК Запорізька ТЕС, депутат Енергодарської міської ради сьомого скликання, секретар комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища Ольга Рябуха.
3. «Жінка - працівник соціального захисту населення» - заступник начальника управління, директор територіального центру соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради Оксана Мозжіліна.
4. «Жінка - працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури» - адвокат, організатор створення і перший керівник Бюро з надання безоплатної правової допомоги у м.Енергодарі Людмила Сірко.
5. «Жінка - громадський діяч» - член громадської організації «Об'єднання учасників АТО і волонтерів «Передова», координатор взаємодій з Новосілківським центром соціально-психологічної реабілітації дітей, що підтримує дітей, які в складні часи для України виявилися без батьківського піклування, Юлія Гладкова.
6. «Жінка-волонтер» - волонтер і активіст Лілія Єпіхіна. За організацію допомоги для військовослужбовців у зоні АТО, допомогу дитячим будинкам у місті Молочанську і селі Таврійському, активну життєву позицію та волонтерську діяльність Лілія має почесні нагороди - Подяку від 56-ї окремої мотопіхотної бригади, Почесну грамоту 37-го окремого мотопіхотного батальйону, медаль «Волонтеру України за покликом душі».
7. «Жінка - підприємець року» - приватний підприємець, заступник голови Енергодарської міської громадської організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Борисенко. З 1998 року очолює міську громадську організацію «Віра і милосердя», є секретарем Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради. За сприяння Ірини Борисенко у місті була створена «Кулінарна сотня» - об'єднання жінок-волонтерів, які займаються виготовленням харчових наборів для військовослужбовців, що несуть службу в зоні АТО. Бере активну участь у зборі гуманітарної допомоги переселенцям зі східних областей України.
8. «Жінка - енергетик» - інженер цеху дезактивації ВП «Запорізька АЕС» Тетяна Соловіцька. Займає провідну, активну позицію не тільки у виробничому процесі, а й у суспільному житті станції і міста. Активний учасник Організації молоді профспілкового комітету ВП «Запорізька АЕС», неодноразовий переможець конкурсів-доповідей з науково-технічних і соціальних тем у номінації «Виробничий потенціал» і соціального напряму.
9. «Жінка - працівник освіти і науки» - вчитель англійської мови Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 Наталія Окопна. Дворазовий переможець професійного конкурсу «Учитель року». Під керівництвом Наталії Окопної ЕНВК №1 здобув перемогу у проекті Go Global Go Camp 2017, результатом якої стало проведення літнього тритижневого мовного табору в Енергодарі за участю американських волонтерів. У 2018 році стала єдиним представником від України у міжнародній програмі «Трансатлантичний освітній діалог».
10. «Жінка - працівник культури та мистецтва» - директор Енергодарської дитячої художньої школи Ірина Черноляхова. Нагороджена нагрудним знаком виконавчого комітету Енергодарської міської ради «Кращий працівник». Школа, яку очолює Ірина Черноляхова, є однією з кращих серед навчальних закладів початкової мистецької освіти в Україні. У 2017 році учні школи представляли свої роботи на 77 виставках і конкурсах різних рівнів, від міських до міжнародних, привізши 110 призових місць.
11. «Жінка - працівник засобів масової інформації» - режисер телебачення «Оріон» Олена Крісюк. Протягом багатьох років об'єктивно і неупереджено висвітлює основні події міста, піднімає актуальні проблеми суспільного життя. Сприяє розвитку і популяризації журналістики, вихованню молодого покоління, викладає основи журналістської майстерності вихованців гуртка «Журналістика» Центру дитячої та юнацької творчості.
12. «Жінка - спортсменка» - керівник гуртків «Легка атлетика» і «Багатоборство» Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту Ольга Борисенко. Майстер спорту України з легкої атлетики, багаторазовий призер Кубка України і Чемпіонатів України з легкої атлетики та багатоборства,  призер Чемпіонату Європи з багатоборства. Член збірної команди України з легкої атлетики, перебуває у резерві олімпійської збірної України.
13. «Жінка – службовець Збройних Сил України» - головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання  сержантів і солдатів запасу в Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату Запорізької області Дар’я Попова.
 14. «Жінка – працівник охорони здоров’я» - лiкар-фiзiотерапевт фізіотерапевтичного відділення ДЗ «СМСЧ №1» Валентина Лебедь. З 2003 року та по теперішній час працює лiкарем-фiзiотерапевтом у дитячому відділенні реабілітації управління праці та соціального захисту населення з дітьми-інвалідами та дітьми які мають порушення опорно-рухового апарату. Протягом кожного робочого року  Валентина Лебедь надає допомогу понад 400 дітям.
         Результати конкурсу вкотре підтвердили: в Енергодарі багато талановитих, гарних та розумних жінок, які успішно реалізують себе у різних галузях, досягають визначних успіхів та гідні перемоги.
         Проведення конкурсу дає сподівання, що «Жінка року» стане доброю традицію та проходитиме у місті щороку.