Новини‎ > ‎

В Енергодарі до кінця року планують обладнати пандусами 16 житлових будинків

опубліковано 11 лип. 2018 р., 05:28 Відділ інформації   [ оновлено 11 лип. 2018 р., 05:29 ]
        11 липня 2018 року у виконавчому комітеті відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
        Члени комітету обговорили стан виконання заходів Детального плану облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2018 рік. З переліку запланованих заходів на сьогодні виконано облаштування пандуса біля ЕБГ “Гармонія”, а також біля бібліотеки по вул.Молодіжній, 105. Рішенням міської ради виділено кошти для обладнання пандусами житлових будинків за 16 адресами.
        За результатами розгляду питання відповідальним виконавцям доручено активізувати роботу щодо облаштування об’єктів житлового фонду належним доступом для осіб з інвалідністю, а також майданчика для дітей з інвалідністю на вулиці Козацькій. Керівництву КП «Підприємство комунальної власності» доручено у термін до 20 липня 2018 року надати на розгляд голови комітету графік проведення робіт.
        З метою створення комфортних умов для енергодарців з інвалідністю заплановано обладнання всіх світлофорів у місті звуковою сигналізацією. До бюджетного запиту закладено кошти для заміни та встановлення  2 автотранспортних світлофорів, 12 пішохідних, а також озвучення 28 світлофорів. Виконання зазначених робіт забезпечуватиме КП «Комунальні системи». Для їх початку необхідно рішення міської ради про виділення коштів.
         Члени комітету розглянули заяву від жительки міста з інвалідністю щодо можливості виділення місця для паркування та живлення електричного інвалідного візка біля будинку №12 на вул.Воїнів-Інтернаціоналістів. З даного питання буде проведено додаткове комісійне обстеження.
        До Детального плану на поточний рік вирішено включити адресу б.Каштановий, 12, 1 під’їзд, для облаштування безперешкодного доступу до нього особи з інвалідністю.