Новини‎ > ‎

Ухвалою суду заблоковано рішення Енергодарської міської ради про виділення коштів на ремонти у навчальних закладах міста

опубліковано 13 вер. 2017 р., 00:44 Відділ інформації   [ оновлено 13 вер. 2017 р., 01:00 ]
      
 
Напередодні опалювального сезону у школах та дитячих садках Енергодара не проведено ремонти і течуть покрівлі, повідомила начальник управління освіти міської ради Світлана Букреєва.

       За інформацією Світлани Михайлівни, навчальні заклади потребують поточних ремонтів, заміни сантехнічного обладнання, придбання миючих засобів, м'якого інвентарю, матеріалів для проведення ремонтних робіт. У семи навчальних закладах протікають покрівлі, в ДНЗ №4 та ЕНВК №5 необхідна заміна віконних блоків, у декількох дитячих садах - заміна технологічного та холодильного обладнання у харчоблоках. Також цього року вперше до міського бюджету було закладено кошти у розмірі 560 тисяч гривень для придбання підручників школярам.
        З початком нового навчального року залишається невирішеним питання проведення ремонту у дитячій музичній школі. Зокрема, існує необхідність заміни вікон і дверей: у приміщеннях, де навчаються діти, температура в холодну пору року становить не вище 11 градусів тепла. Аналогічна ситуація - у дитячій бібліотеці.
        Що стосується дитячої художньої школи, завдяки сприянню депутата Запорізької обласної ради Олексія Сагайдачного було залучено кошти обласного бюджету для ремонту приміщень школи, який зараз - на етапі завершення.