Новини‎ > ‎

Спортсмени звернулися до міського голови з проханням допомогти у придбанні інвентаря для дитячої спортивної секції

опубліковано 13 бер. 2018 р., 00:38 Відділ інформації   [ оновлено 13 бер. 2018 р., 02:59 ]
        12 березня 2018 року міський голова Павло Музика зустрівся з представниками спортивної громадської організації "Ті Вар борцівська команда". Тренери організації Станіслав Тілінін і Віктор Вардугін звернулися до міського голови з проханням допомогти у придбанні борцівського килиму для вихованців спортивної секції.
        В організації заняттями з вільної боротьби займаються близько 200 дітей різного віку. Багато з них вже досягли високих результатів на всеукраїнському та європейському рівнях. Юні спортсмени регулярно привозять почесні нагороди з чемпіонатів та змагань, де займають призові місця.
        Станіслав Тілінін розповів, що кількість вихованців секції постійно зростає. Сьогодні заняття проводяться на базі Спортивного комплексу ВП «Запорізька АЕС», але місця у залі недостатньо для всіх бажаючих. Для проведення тренувань спортсменам необхідні комфортні умови, які готове надати керівництво ЕЗОШ №2. Однак для занять у спортзалі необхідний спеціальний борцівський килим, вартість якого - понад 60 тисяч гривень.
          Павло Музика висловив готовність надати підтримку спортсменам у вирішенні питання. Він повідомив, що придбати інвентар за бюджетні кошти буде можливо після внесення відповідних коригувань до міської Програми розвитку системи освіти і прийняття депутатами рішення про виділення коштів.
        У ході зустрічі також було порушено питання щодо реконструкції стадіону ЕНВК №5, де займаються спортсмени дитячої футбольної команди «ТЕМП» (тренер - Денис Шопов). Капітальний ремонт спортивного майданчика зі встановленням штучного покриття футбольного поля планується реалізувати у поточному році за рахунок спільного фінансування з міського бюджету і Державного фонду регіонального розвитку. Проектом передбачені роботи зі встановлення огорожі, ремонту системи освітлення, а також облаштування штучного покриття футбольного поля.
       Павло Музика також нагадав, що до бюджету міста на поточний рік закладено фінансування проекту реконструкції міського стадіону «Старт», яким передбачена заміна футбольного поля на сучасне якісне покриття, заміна сидінь на трибунах, обладнання бігових доріжок, встановлення турнікетів. Міський голова наголосив на необхідності реалізації таких проектів, адже обладнання сучасних стадіонів дозволить не тільки створити комфортні умови для спортсменів, а й залучити дітей та молодь до занять спортом та здорового способу життя.