Новини‎ > ‎

Спеціалістами Енергодарського бюро правової допомоги проведений прийом громадян з особистих питань

опубліковано 20 квіт. 2017 р., 05:05 Відділ інформації   [ оновлено 20 квіт. 2017 р., 05:06 ]
      
 
20 квітня 2017 року у виконавчому комітеті проведено виїзний прийом громадян з особистих питань головним спеціалістом відділу Енергодарського бюро правової допомоги Мелітопольського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Євгенією Пелих за участю спеціалістів юридичного управління Енергодарської міської ради.
        Бюро правової допомоги функціонує в Енергодарі з вересня 2016 року. Серед послуг, які надаються населенню, - забезпечення безоплатної первинної та доступу до безоплатної вторинної правової допомоги. Первинна правова допомога включає надання правової інформації, консультацій та роз'яснень з юридичних питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (окрім процесуальних). Такий вид послуг можуть отримати всі особи, які перебувають під юрисдикцією України. Безоплатна вторинна правова допомога полягає у забезпеченні адвокатських послуг для представництва інтересів осіб у судах, органах місцевого самоврядування, інших державних органах. На послуги безкоштовного захисника можуть розраховувати особи, чий середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, пенсіонери та інваліди, які отримують пенсію, що не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, ветерани війни, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи та інші соціально незахищені категорії громадян. Окрім того, спеціалістами надаються послуги щодо забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Скористатися послугами Бюро можуть не тільки жителі Енергодара, а будь-яка особа, яка перебуває під юрисдикцією держави Україна. Безоплатна правова допомога не надається з питань комерційної та підприємницької діяльності, а також юридичним особам.
        Аналогічні виїзні прийоми громадян спеціалістами Бюро правової допомоги відтепер проводитимуться регулярно – один раз на квартал. Також за професійною безкоштовною допомогою можна звернутися до офісу Бюро за адресою: вул.Молодіжна, 57.