Новини‎ > ‎

Міський голова відвідав ДНЗ №13, де оглянув наслідки протікання покрівлі

опубліковано 13 лют. 2018 р., 05:40 Відділ інформації   [ оновлено 13 лют. 2018 р., 05:41 ]
        13 лютого 2018 року міський голова Павло Музика, у супроводі начальника управління освіти міської ради Світлани Букреєвої, провів черговий виїзний огляд у дошкільному навчальному закладі №13.
        У дитячому садку, як і у ряді інших навчальних закладів міста, актуальна проблема протікання покрівлі. З 2008 року у ДНЗ №13 не проводились навіть поточні ремонти, внаслідок чого затоплено покрівлю, постраждали стіни і стелі коридорів і кімнат.
        У ході візиту Павло Музика оглянув наслідки протікання покрівлі ззовні та всередині будівлі, приміщення, групи, ігрові кімнати, кухню, поспілкувався із завідувачем закладу Валентиною Головою. Кошти на придбання нових матраців, меблів, обладнання для дитячих садків закладено до коригувань бюджету, як і на проведення капітального ремонту покрівлі. У зв’язку з відсутністю фінансування у минулому році запит на розробку проекту, проведення експертизи та ремонтні роботи перенесено на поточний рік.
  
        Міський голова зауважив, що схожі проблеми на сьогодні склалися одразу у кількох навчальних закладах. Деякі проблемні питання керівництво дитсадків та шкіл вирішує самотужки, однак виділення коштів на проведення капітальних ремонтів залежить від рішення депутатів міської ради.
        Павло Музика наголосив, що мета таких виїзних оглядів – на власні очі побачити матеріально-технічний стан навчальних закладів, а також донести до депутатів важливість виділення коштів на вирішення наявних проблемних питань. Адже створення належних умов для навчання та виховання дітей – одне з основних завдань як управління освіти, так і міської влади.