Новини‎ > ‎

Проведено рейд у сім'ях з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах

опубліковано 20 квіт. 2018 р., 02:38 Відділ інформації   [ оновлено 20 квіт. 2018 р., 02:43 ]
      
 
19 квітня 2018 року спеціалістами служби у справах дітей Енергодарської міської ради та Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено профілактичний рейд в 11 сім’ях, у яких проживає 24 дитини, що опинились у складних життєвих обставинах. Під час заходу проведено профілактичні бесіди з батьками щодо недопустимості вживання спиртних напоїв та наркотичних речовин.

        Батькам надано рекомендації щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля у сім’ї,  відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків. Чотирьом батькам, яких не було вдома, залишено запрошення в службу у справах дітей для бесіди. За результатами проведення рейду складено 5 актів житлово-побутових умов.
        Також відвідано сім’ю у зв’язку з анонімним телефонним дзвінком. З’ясовано, що в сім’ї проживає двоє малолітніх дітей, проведено профілактичну бесіду з матір’ю. Робота з сім’єю продовжується.
        Прийнято рішення про зняття з обліку служби у справах дітей однієї сім’ї, у якій проживає троє дітей, у зв’язку з покращенням умов утримання та догляду за дітьми, влаштуванням молодшої дитини до дитячого садка та працевлаштування матері.