Новини‎ > ‎

Працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом

опубліковано 17 бер. 2017 р., 09:06 Відділ інформації   [ оновлено 17 бер. 2017 р., 09:07 ]
            17 березня 2017 року у Палаці культури «Сучасник» відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства.
             З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Павло Музика та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов.
 
             - Благополуччя та комфорт жителів Енергодара багато в чому залежить від того, наскільки комунальники сумлінно та уважно ставляться до своєї роботи, - зазначив міський голова. - Робота підприємств комунального господарства постійно знаходиться в центрі пильної уваги городян. Дякую вам за вміння та бажання зробити життя енергодарців краще, забезпечувати стабільну роботу підприємств нашого міста.
            За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, відповідальне ставлення до роботи Павло Музика вручив Почесну грамоту Запорізької обласної ради та пам’ятний подарунок озеленювачу комунального підприємства «Центр досугу «Промінь» Аллі Жуковій. Подякою голови Запорізької обласної державної адміністрації та пам’ятним подарунком від міського голови нагороджено сторожа комунального підприємства «ЦД «Промінь» Віктора Толбея. Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” відзначені електрозварник служби з ремонтних та будівельних робіт КП «Підприємство комунальної власності» Василь Івщенко та головний бухгалтер КП “Енергодарське бюро технічної інвентаризації” Олена Саніна. 
 
              За сумлінну працю професіоналізм, значні трудові досягнення, відповідальне ставлення до роботи кращі працівники комунального господарства відзначені Почесними грамотами Енергодарської міської ради та Листами подяки міського голови.
  
             Свято продовжилося концертною програмою за участю творчих колективів міста.