Новини‎ > ‎

Понад 50% коштів міського бюджету - видатки соціального спрямування

опубліковано 13 вер. 2017 р., 00:49 Відділ інформації   [ оновлено 13 вер. 2017 р., 00:50 ]
      
 
Енергодарський міський голова Павло Музика повідомив, що понад 50% закладених в коригування бюджету та заблокованих ухвалою міського суду коштів стосуються соціальної сфери - витрат на медичну, освітню, культурну галузі.
        У бюджеті передбачено кошти на реалізацію міської програми соціальної допомоги на 2015-2017 роки, в тому числі - для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям населення, придбання путівок ветеранам війни, закупівлі медикаментів чорнобильцям, перевезення пільговиків по місту та на присадибні ділянки. Як зазначив міський голова, деякі енергодарці, які мають важкі захворювання, змушені чекати матеріальної допомоги на лікування ще з квітня-травня поточного року.
        Критична ситуація склалася і в МПК «Сучасник»: капітального ремонту потребують зовнішні тепломережі. Якщо не встигнути провести ремонтні роботи вчасно, вихованцям гуртків і творчих колективів Палацу культури доведеться проводити заняття у холодних приміщеннях. Окрім того, до Міжнародного дня інваліда планується облаштувати вхід до МПК «Сучасник» пандусом, аби енергодарці, прикуті до інвалідних візків, також змогли потрапити на свято.