Новини‎ > ‎

Події 25.02.2015

опубліковано 25 лют. 2015 р., 06:29 Відділ інформації   [ оновлено 29 квіт. 2015 р., 00:42 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
25.02.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку м.Енергодара до 2020 року. До складу групи увійшли працівники органів місцевого самоврядування, містоутворюючих підприємств, громадськості та соціально активного бізнесу. Члени робочої групи заслухали інформацію про підсумки реалізації Стратегії розвитку м.Енергодара на період до 2015 року, яка впроваджувалася за такими напрямками: стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності; розвиток територіальної громади; розвиток соціально-культурної сфери.
    Начальник управління економіки міської ради О.Овчатова ознайомила присутніх з основними етапами стратегічного планування розвитку міста. Протягом першого півріччя поточного року робочою групою буде проведено SWOT-аналіз соціально-економічного потенціалу міста та анкетування населення. За результатами проведеної роботи буде сформовано бачення розвитку міста, його пріоритетні напрямки, цілі та завдання. До роботи планується залучити експертів-науковців Енергодарського інституту державного та муніципального управління “КПУ” ім.Р.Г.Хеноха.

    25.02.2015 під головуванням начальника сектора взаємодії з правоохоронними органами міської ради О.Міхальової відбулося засідання адміністративної комісії, на якому було розглянуто 14 справ, з них: 3 — завідомо неправдивий виклик міліції; 2 — доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп'яніння; 2 - порушення правил користування житловими будинками; 2 — перебування на робочому місті у стані алкогольного сп'яніння; 4 — порушення правил тиші; 1 — продаж алкогольних напоїв неповнолітнім.


Діалог влади з народом
    25.02.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика здійснив прийом громадян, на який звернулися 10 осіб з питань, що стосувалися соціального захисту, пенсійного забезпечення, якості надання комунальних послуг, покращення житлових умов. На всі запитання жителі міста отримали вичерпні відповіді.