Новини‎ > ‎

Події 25-27.04.2015

опубліковано 27 квіт. 2015 р., 06:29 Відділ інформації   [ оновлено 7 черв. 2017 р., 05:36 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
 27.04.2015
під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто такі питання: про погодження проекту змін до Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування в м.Енергодарі на 2012-2016 роки; про реєстрацію народження дитини. З обох питань прийняті відповідні рішення.


 27.04.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Основна увага була приділена підготовці до відзначення у місті 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни. У ході наради працівники органів виконавчої влади обговорили Звернення обласного організаційного комітету з нагоди відзначення у Запорізькій області пам'ятної дати. Окрім того, Сергій Федорович звернув увагу присутніх на недоцільність проведення 1-4 травня масових заходів суспільно-політичного та культурно-розважального характеру, акцій громадсько-політичних сил з метою забезпечення правопорядку та безпеки на території міста.
    Комунальними службами міста ведеться активна робота з благоустрою та упорядкування пам'ятного знаку - місця поховання воїнів, загиблих під час Другої світової війни. Напередодні трудовими колективами підприємств, жителями міста були проведені суботники на території рекреаційних зон — міського парку культури та відпочинку, прогулянкового каналу, набережної.


Гуманітарна політика
        27.04.2015 керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк відвідав позашкільний навчальний заклад Енергодарську Малу академію наук та взяв участь у відкритій публічній презентації закладу у рамках державної атестації. Директор МАН Ж.Погоріла розповіла про основні напрямки роботи закладу, звернула увагу присутніх на науково-дослідницькі досягнення вихованців на обласних та загальнодержавних конкурсах.
    Енергодарська мала академія наук учнівської молоді Енергодарської міської ради (ЕМАН) функціонує як окремий позашкільний заклад з 2012 року.  Діяльність закладу спрямована на залучення вихованців до практичної науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток і підтримку обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організацію змістовного дозвілля. 
    На сьогодні ЕМАН — це понад 500 талановитих і обдарованих учнів,  які навчаються у 31 гуртку та 94 групах за різними напрямками. Вихованці МАН регулярно стають учасниками та переможцями численних обласних та всеукраїнських конкурсів, де на гідному рівні представляють рідне місто.
       
Спортивне життя
    25.04.2015 відбувся турнір на першість спортивного клубу “Вітязь” з бойових мистецтв серед шкіл контактного карате та тайландського боксу. У змаганнях взяли участь понад 20 спортсменів різного віку з Енергодара та Кам’янсько-Дніпровського району.
    Учасників змагань привітав виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод. Сергій Федорович вручив переможцям медалі та почесні грамоти клубу “Вітязь”. За підсумками змагань команда Енергодара виборола Кубок за друге загальнокомандне місце.
Благоустрій
    25.04.2015, у рамках проведення Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою» відділом у справах сім’ї та молоді міської ради проведено загальноміський суботник під гаслом «Зробимо Енергодар чистим!».
    Захід об'єднав близько 60 небайдужих жителів міста віком від 2 до 60 років. Найактивнішу участь у суботнику взяли студенти та педагоги ЕІДМУ ім.Р.Г.Хеноха "КПУ", багатодітні сім'ї, робоча та учнівська молодь.
    За дві години роботи було приведено у належний стан прибережну територію прогулянкового каналу та лісопаркову зону біля річкового порту. Спільними зусиллями енергодарці зібрали 75 пакетів сміття.
    Цього ж дня у рамках всеукраїнської акції “Дерево миру” волонтери та клієнти Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели прибирання території біля будівлі ЕМ ЦСССДМ. Під час заходу було висаджено саджанці плодових дерев, наданих представниками УКРІНБАНКУ.
    Ініціатори соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою!» - молодіжний рух «Let's Do It, Ukraine!» у рамках Міжнародного проекту «Let's Do It, World!», який об'єднав  112 країн з метою збереження екологічного середовища планети. Щороку акція в Україні об'єднує понад 170 тис. учасників. Головною метою проекту є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а й привернення уваги до екологічного стану навколишнього середовища.

Виробничо-торговельна діяльність

    З метою контролю за ціновою політикою 27.04.2015 на площі біля МПК “Сучасник” проведено ярмарок із продажу сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, у якому взяли участь 15 товаровиробників Кам’янсько-Дніпровського, Мелітопольського, Велико-Білозерського, Херсонського, Василівського, Михайлівського районів, Запоріжжя та Енергодара. Городяни мали змогу придбати по середній ціні продукти харчування та промислові товари.