Новини‎ > ‎

Події 24.06.2015

опубліковано 24 черв. 2015 р., 06:17 Відділ інформації   [ оновлено 19 вер. 2016 р., 22:36 ]

                         Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

   24.06.2015 під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка відбулося засідання робочої фокус-групи з розробки Стратегічного плану розвитку м.Енергодара до 2020 року за пріоритетним напрямком “Комфортне для проживання місто”. Члени групи оцінили актуальність та пріоритетність проектів, внесених до попередньої Стратегії. Найбільш значущі проекти, що стосуються благоустрою міста, реконструкції зон відпочинку, ремонту системи освітлення та ін. було вирішено перенести до нового стратегічного плану з відповідними коригуваннями.

 

  24.06.2015 у виконавчому комітеті відбулося нагородження переможців Конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ТОВ ДТЕК та громади м.Енергодара на 2013-2015 рр. Серед 20 проектних заявок, поданих для участі у конкурсі ініціативними групами, членами конкурсної комісії було визначено 9 кращих проектів, які направлені на благоустрій та озеленення міста, організацію дозвілля, корисного відпочинку та всебічного розвитку дітей, створення майданчику для вигулу та тренування собак, облаштування тематичних дитячих майданчиків. На реалізацію всіх 9 проектів буде надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК на загальну суму 180 тис.грн.

    Переможців привітали виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод та виконувач обов'язків директора ДТЕК Запорізька ТЕС О.Сагайдачний. Сергій Федорович подякував учасникам за активність та небайдужість до долі рідного міста та висловив сподівання на подальшу співпрацю з компанією ДТЕК.

    Одним з переможців став проект “Пам'ятний знак “Герої нашого часу”, представлений громадськими активістами, учасниками АТО та волонтерами, яким передбачено встановлення на алеї біля ЕЗОШ №2 меморіального комплексу героям АТО.

  

 24.06.2015 під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Учасники заходу обговорили стан розгляду заяв із земельних питань та прийняття рішень з них Енергодарською міською радою, а також заслухали інформацію про впровадження обласного проекту «Купуй запорізьке - обирай своє». Проект реалізується у рамках Меморандуму між Запорізькою облдержадміністрацією, Запорізькою міською радою та місцевими виробниками продовольчих товарів. Його мета - привернення уваги споживачів до товарів місцевих виробників, підвищення іміджу місцевої продукції, розширення внутрішнього та зовнішнього ринків товарів. Енергодарські підприємці висловили готовність долучитися до проекту після детального вивчення досвіду області у впровадження даного питання на територіях.

  

 24.06.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання адміністративної комісії, на якому було розглянуто 14 справ, з них: завідома неправдивий виклик міліції; доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп'яніння; порушення правил користування житловими будинками; порушення правил вигулу собак; порушення правил тиші; продаж алкогольних напоїв неповнолітнім.


Соціальна політика
    24.06.2015 в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для членів Клубу спілкування дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Подолання" було проведено тренінгове заняття "Мрії збуваються", присвячене Дню молоді.
    Присутні активно брали участь у різноманітних розвиваючих вправах та інтерактивних іграх: складали у валізи "мрії", "подорожували" у майбутнє, прогнозували свої життєві перспективи, обговорювали питання відповідальності за свої дії, усвідомивши, що для досягнення мети необхідно самому керувати своїм життям.