Новини‎ > ‎

Події 24.02.2016

опубліковано 24 лют. 2016 р., 06:05 Відділ інформації   [ оновлено 1 бер. 2016 р., 21:33 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
  
  24.02.2016 під головуванням начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора міста В.Знахуренко відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Члени комітету розглянули питання щодо облаштування пандуса в під'їзді №3 по вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, 12, а також обговорили хід виконання Детального плану облаштування об'єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2016 рік.

   
24.02.2016 за участю секретаря ради О.Гордевича відбулося засідання постійно діючої комісії для вирішення проблемних питань з утримання тварин. Члени комісії обговорили питання організації роботи щодо зменшення популяції безпритульних собак. Для здійснення відповідних заходів планується залучити професійних ветеринарів, досвід роботи з якими Енергодар мав минулого року.  Допомогу фахівцям надаватимуть працівники КП “Підприємство комунальної власності”, волонтери та активісти організації “Благодійний фонд захисту тварин “Надія”. Фінансування заходів здійснюватиметься за рахунок місцевого бюджету.
    За підсумками засідання вирішено доручити КП “Підприємство комунальної власності” опрацювати питання щодо визначення цінової політики на послуги фірми-виконавця робіт, а також звернутися до власників та орендарів приміщень у промисловій зоні міста з проханням посприяти у відлові  тварин, що проживають на їх території.     Окрім того, членам комісії доручено підготувати та надати пропозиції до Програми з питань утримання тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті, а також до плану роботи комісії на 2016 рік.

    24.02.2016 відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Члени ради обговорили стан розгляду заяв із земельних питань та прийняття рішень з них, розглянули питання про хід виконання міської програми підтримки малого та середнього підприємництва за 2015 рік, а також проект рішення міської ради “Про затвердження Порядку проведення конкурсу та надання в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м.Енергодара”.
    Заступник начальника управління містобудування та архітектури І.Зарудня доповіла про основні положення затвердженого у минулому році Генерального плану міста Енергодара та роботу щодо його реалізації.
    Присутні заслухали інформацію члена Координаційної ради Т.Мошкіної стосовно проведення у місті Форуму підприємців “Підприємництво в Енергодарі: реалії та перспективи”.