Новини‎ > ‎

Події 23.04.2015

опубліковано 23 квіт. 2015 р., 06:01 Відділ інформації   [ оновлено 16 лист. 2016 р., 23:32 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    23.04.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк провів зустріч з представниками дніпропетровської організації, яка займається в Енергодарі стерилізацією безпритульних тварин. Учасники зустрічі обговорили стан виконання заходів, які вживаються у місті щодо зменшення популяції безпритульних собак гуманними засобами з додержанням діючого законодавства шляхом впровадження методу стерилізації та кастрації.
    З початку поточного року у місті ведеться активна робота з відлову, вакцинації, стерилізації та кліпсування тварин. Професійні ветеринари проводять операції під наркозом, за необхідності використовуються антибіотики та інші медпрепарати. Після короткого реабілітаційного періоду (до 1 доби) собак відпускають на волю. Вказані процедури є безпечними, не загрожують життю тварин, позитивно впливають на їх здоров'я та поведінку, запевняють фахівці. Сьогодні вже простерилізовано 152 собаки. Лікарям допомагають спеціалісти КП “Підприємство комунальної власності”, енергодарські волонтери та активісти організації “Благодійний фонд захисту тварин “Надія”.
    Іван Гнатович наголосив, що кінцевою метою роботи є стерилізація 80-90% загальної кількості бездомних собак у місті. Він зауважив на необхідності проведення широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи серед жителів міста стосовно заходів, які проводяться.
    Представники дніпропетровської організації позитивно оцінили результати роботи, а також підкреслили, що Енергодар — одне з небагатьох міст України, де заходи з обмеження чисельності безпритульних тварин впроваджуються на міському рівні за підтримки та фінансування органів влади.


Гуманітарна політика

    23.04.2015 завершився обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-спортивного масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Енергодар представляли команди учнів ЕБГ «Гармонія» та Енергодарського багатопрофільного ліцею. За підсумками змагань перемогу третій рік поспіль виборола команда гімназії «Гармонія».

23.04.2015 у м.Василівка пройшов ІІ (зональний) тур фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», у якому взяли участь переможці районних та міських фестивалів з м.Кам’янка-Дніпровської, м.Василівки та м.Молочанськ. Команда Енергодарського НВК №5 виборола І загальнокомандне місце у зональному етапі та представлятиме місто в обласних змаганнях.