Новини‎ > ‎

Події 23.03.2015

опубліковано 23 бер. 2015 р., 05:40 Відділ інформації   [ оновлено 23 бер. 2015 р., 05:41 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    23.03.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний.

    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 16 звернень, з них 2 - по урядовій “гарячій” лінії щодо працевлаштування та соціальних виплат. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася соціальних питань та якості надання житлово-комунальних послуг, зокрема, проведення ремонту покрівель житлових будинків.

       Напередодні шкільних канікул спеціалістами служби у справах дітей та Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради спільно з кримінальною міліцією у справах дітей проведено профілактичний рейд-відвідування сімей, які перебувають на обліку служби. З метою соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності, профілактики правопорушень і злочинів відвідано 17 сімей. Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків щодо навчання дітей та контролю за відвідуванням дітьми навчальних закладів. Спеціалістами проаналізовано умови утримання та проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.