Новини‎ > ‎

Події 22.09.2015

опубліковано 22 вер. 2015 р., 23:02 Відділ інформації   [ оновлено 20 вер. 2016 р., 05:07 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування  

22.09.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулася робоча нарада з питання щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей. Начальник управління архітектури та містобудування міської ради В.Знахуренко розповіла про перспективну забудову міста, передбачену Генеральним планом м.Енергодара. Кінцеве рішення щодо розподілу та забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей буде прийнято після остаточного затвердження Генерального плану міста.

 

  

    22.09.2015 відбулося засідання адміністративної комісії, на якому було розглянуто 13 справ, з них: завідома неправдивий виклик спецслужб; доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп'яніння; порушення правил користування житловими будинками; зайняття проституцією; порушення термінів реєстрації дитини.

"Місто своїми руками"

    22.09.2015 у ДНЗ №5 та ДНЗ №8 відбулося урочисте відкриття проектів-переможців конкурсу міні-грантів“Місто своїми руками” у рамках Стратегії соціального партнерства компанії ТОВ ДТЕК та громади м.Енергодара на 2013-2015 рр. Переможців привітали виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод, начальник управління освіти міської ради Т.Плахотна, депутати міської ради, представники ДТЕК Запорізька ТЕС.

    У рамках проекту “Будь здоровий, малюк!” на майданчику у дитячому навчальному закладі №8 встановлено дитячі спортивні тренажери для створення сприятливих умов для оптимального фізичного розвитку дитини. Завдяки реалізації проекту “Веселка здоров'я” у ДНЗ №5 відкрито центр сенсорної інтеграції для дітей, що мають проблеми з роботою опорно-рухової системи. Центр обладнано спеціальними тренажерами для фізкультурно-оздоровчої роботи з профілактики плоскостопості та сколіозу, а також сенсорно-перцептивного розвитку дошколят.

   
    Метою конкурсу, який проходить у місті третій рік поспіль, є залучення громадськості до благоустрою міста, створення комфортних умов для його жителів. 9 проектів-переможців цьогорічного конкурсу спрямовані на благоустрій та озеленення міста, організацію дозвілля, корисного відпочинку та всебічного розвитку дітей, створення майданчику для вигулу та тренування собак, облаштування тематичних дитячих майданчиків.

    Цього ж дня у міському парку культури та відпочинку відбулося відкриття проекту “Серце миру та кохання”. Згідно з ідеєю проекту, тематична інсталяція у вигляді кованого серця має стати пам’ятним місцем для проведення весільних та святкових заходів.

Заходи до Дня партизанської слави

    22.09.2015, у день відзначення в Україні Дня партизанської слави, виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод відвідав Тофілію Вікентіївну Румянцеву - єдину у місті учасницю партизанського руху часів війни.

    Сергій Федорович привітав жінку зі святом, побажав міцного здоров’я, сімейного добробуту, тепла та затишку: “Борючись з ворогом у партизанських загонах та підпільних групах, Ви ціною власного життя наближали перемогу. Низький уклін Вам за мужність, стійкість, хоробрість та самовідданість”. Тофілія Вікентіївна - 1921 року народження. Вона добре пам'ятає ті роки, залюбки ділилася спогадами і, навіть, на згадку про воєнні часи розповіла анекдот. З гордістю говорила про правнуків та онуків, про невістку — дружину наймолодшого сина, яка доглядає свекруху та синочка, заради якого сьогодні живе. Тофілія Вікентіївна цікавиться новинами в країні і в місті, обговорює з рідними важливі питання та події сьогодення.

    До привітань приєдналася голова Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова.