Новини‎ > ‎

Події 22.06.2015

опубліковано 22 черв. 2015 р., 05:41 Відділ інформації   [ оновлено 22 черв. 2015 р., 05:42 ]
Заходи до Дня скорботи та вшанування жертв війни в Україні
    22.06.2015 біля пам'ятної стели відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв в Україні.
    До ветеранів звернувся виконувач обов'язків міського голови І.Самойдюк, який відзначив величезну роль України у війні, подякував визволителям за безцінний подвиг, побажав довгих років життя та благополуччя.
    З промовою до присутніх звернулися представники містоутворюючих підприємств, а також учасник бойових дій, ветеран війни Р.Єрош. Свій вірш присутнім подарувала поетеса, почесний житель міста Н.Цигвінцева.
    Учасники заходу поклали квіти до місця поховання загиблих воїнів та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    22.06.2015 виконувач обов'язків міського голови І.Самойдюк провів апаратну нараду з керівниками органів виконавчої влади та комунальних підприємств, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 3 інформаційні запити, 30 звернень, з них 8 — з урядової “гарячої лінії”, 4 — колективні. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг (17), поліпшення житлових умов (4), соціальних питань (6). охорони здоров'я (2).
    Комунальні підприємства “Ритуал”, “Енергодарська молочна кухня”, “ЦД “Промінь”, “Енергодарське бюро технічної інвентаризації” працюють у штатному режимі.