Новини‎ > ‎

Події 22.05.2015

опубліковано 22 трав. 2015 р., 01:39 Відділ інформації   [ оновлено 22 трав. 2015 р., 01:41 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

 22.05.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання з підготовки та відзначення у місті 45-ї річниці з дня заснування міста. Члени організаційного комітету розглянули та затвердили план культурно-масових, молодіжних, спортивних заходів. 12.06.2015 у МПК “Сучасник” пройдуть урочисті збори та нагородження кращих працівників підприємств та закладів міста, волонтерів, які займаються допомогою українській армії, а також вручення премії міського голови кращим випускникам навчальних закладів. Для участі у заході будуть запрошені почесні жителі міста. 13.06.2015 увазі присутніх на площі перед палацом культури будуть представлені конкурсно-розважальні заходи та концертна програма. Під час святкування на площі проходитиме торгівля сувенірами та продуктовими виробами.

    22.05.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк взяв участь у святі Останнього дзвоника для учнів та випускників ЕНВК №5. Іван Гнатович привітав випускників, школярів, вчителів та батьків із закінченням навчального року, подякував директору навчального закладу за цінний внесок у виховання підростаючого покоління та вручив квіти.

    Учні закладу представили гостям концертну програму.

   

22.05.2015 під головуванням першого заступника міського голови І.Самойдюка відбулося засідання робочої ініціативної групи з питання отримання дозволу щодо зміни меж та площі території ландшафтних заказників місцевого значення. До складу новоутвореної робочої групи, затвердженого розпорядженням міського голови, увійшли депутати Запорізької обласної ради, депутати міської ради, спеціалісти органів виконавчої влади, представники громадськості. Члени групи обговорили шляхи вирішення проблемного питання щодо зміни меж та площі території ландшафтних заказників місцевого значення “Іванівський бір” та “Водянські кучугури”, розташованих на землях ДП “Кам'янсько-Дніпровське лісове господарство” в межах м.Енергодара. Прийнято рішення за сприяння депутатів обласної ради П.Тичука та В.Тищенка підготувати повторне звернення до Запорізької обласної ради та голови ОДА із проханням винести його на розгляд сесії облради питання. Після затвердження даного питання буде розпочато роботу над оформленням кошторисної документації для виділення земельної ділянки під міське кладовище.