Новини‎ > ‎

Події 22.04.2015

опубліковано 22 квіт. 2015 р., 06:07 Відділ інформації   [ оновлено 6 лист. 2016 р., 23:06 ]
Ювілейні дати
    22.04.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк привітав з 80-річним ювілеєм голову Ради Енергодарської міської організації ветеранів війни Надію Андріївну Іванісову. 
    У 1956 році Надія Андріївна з рідного села Єреміївка Полтавського району Омської області подалася на цілинні землі у Казахстан. Почала працювати у зернорадгоспі «Горьківський», поступила на заочне відділення до Омського сільгосптехнікуму на агрономічне відділення. За ударну працю Надія Андріївна нагороджена медаллю “За 10-й цілинний врожай”.  Разом із чоловіком переїхала до Запорізької області та долучилася до будівництва Запорізької ДРЕС. Працювала майстром-агрономом зеленого господарства на ЗаТЕС. Під керівництвом Надії Андріївни вздовж алеї від міста до електростанції було висаджено близько 500 тополь, розбиті газони. У 1972-1973 роках Надія Андріївна разом з іншими активістами висадили понад 11 тисяч троянд різних сортів на Алеї троянд. Її дипломатичність, діловитість, принциповість та працьовитість були високо оцінені однодумцями, тому вже декілька років Надія Іванісова очолює Раду Енергодарської міської організації ветеранів.
    Іван Гнатович побажав ювілярші міцного здоров'я, родинного благополуччя, довгих років життя та вручив  пам'ятний подарунок.

Соціальна політика
    22.04.2015 волонтери Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели благодійний збір коштів у виконавчому комітеті міської ради та на вулицях міста у рамках щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Волонтери, збираючи кошти, дарували енергодарцям яскраві сердечки-наклейки — символ акції.
    Акція триватиме до 24 квітня, 27.04.2015 будуть підведені її підсумки. Всі зібрані енергодарцями кошти будуть перераховані на придбання обладнання для реанімаційного відділення Запорізької обласної дитячої лікарні.

Гуманітарна політика

    22.04.2015 під головуванням начальника управління освіти Т.Плахотної відбулося засідання колегії управління освіти. Члени колегії ознайомилися з результатами державної атестації ДНЗ (ясла-садок) №13 та Центру туризму, краєзнавства та спорту, а також проаналізували стан дотримання у ДНЗ №15 вимог щодо ведення ділової документації.