Новини‎ > ‎

Події 21.07.2015

опубліковано 21 лип. 2015 р., 04:48 Відділ інформації   [ оновлено 21 лип. 2015 р., 04:50 ]

    Діалог влади з народом

    21.07.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 7 осіб з питань, що стосувалися виділення житла у гуртожитку родині вимушених переселенців, які прибули із зони бойових дій, оформлення прописки, якості надання комунальних послуг, покращення житлових умов. На всі запитання громадяни отримали вичерпні відповіді. 

Охорона здоров'я

    21.07.2015 начальником відділу охорони здоров’я міської ради М.Климчук-Новачкевич проведено перевірку діяльності кабінету інфекційних захворювань “Довіра” при ДЗ “СМСЧ №1”. У кабінеті надаються послуги з антиретровірусної терапії, яка дає змогу відновити функцію імунної системи, знизити частоту захворюваності та смертності, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією, подовжити життя ВІЛ-інфікованих. Адміністрацією ДЗ «СМСЧ №1» за кошти Глобального фонду з боротьби зі СНІДом проведено ремонтні роботи, обладнано сайт, закуплено необхідне обладнання та медикаменти. На даний час АРТ-терапію отримують 70 осіб.

    У кабінеті надаються безоплатні послуги з консультування, тестування та анонімного обстеження на ВІЛ-інфекцію. Протягом першого півріччя поточного року у кабінеті «Довіра» обстежено на ВІЛ-інфекцію 199 осіб, виявлено 2 хворих; проведено 1177 індивідуальних консультувань 763 осіб (без донорів та вагітних). Загалом, у кабінеті обстежуються близько 400 осіб на рік.

    За кошти Глобального фонду та держбюджету отримано медикаментів для проведення АРТ-терапії на загальну суму 68191,00 грн. За кошти міського бюджету на 2015 рік заплановано придбання медикаментів для лікування опортуністичних інфекцій на суму 12,6 тис. грн. З міського бюджету кошти на виконання заходів протидії ВІЛ- інфекції/СНІДУ протягом 1 півріччя не виділялись.

    За підсумками перевірки було вирішено рекомендувати фінансовому управлінню міської ради при коригуванні бюджету на 2015 рік виділити кошти для виконання заходів Програми розвитку та удосконалення медичної допомоги у м.Енергодар на 2015-2017 роки.

Екологія

    21.07.2015 спеціалістами сектору екології управління економіки міської ради проведено комплексне планове обстеження території міста з метою виявлення несанкційованих звалищ безхазяйних відходів. Перевіркою було охоплено майже всю територію міста, зокрема, прибережних смуг, прогулянкового каналу, міського пляжу “Сонячний”, п'яти гаражно-будівельних кооперативів та садово-городніх товариств, а також територію житлової забудови міста. У ході обстеження порушень та несанкційованих сміттєзвалищ не виявлено.