Новини‎ > ‎

Події 21.05.2015

опубліковано 21 трав. 2015 р., 06:52 Відділ інформації   [ оновлено 15 бер. 2017 р., 22:55 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    21.05.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

    Перед початком засідання Сергій Федорович провів урочисту церемонію нагородження учасників ХІV Обласного традиційного конкурсу «Господиня свого краю». Листами подяки Департаменту соціального захисту населення Запорізької ОДА за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток області нагороджено майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, багаторазову чемпіонку та призерку чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед паралімпійців Н.Єжову, директора ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ І ст.» №9 В.Деркач, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради, директора територіального центру соціального обслуговування О.Мозжиліну.

    До порядку денного було включено 20 питань, з усіх прийняті відповідні рішення. Начальник управління освіти Т.Плахотна доповіла про підготовку навчальних закладів до нового 2015-2016 навчального року, а також про відкриття літніх пришкільних таборів з денним перебуванням. Рішенням виконавчого комітету затверджено звіт генерального директора КП “Підприємство комунальної власності” про результати роботи підприємства.

   Серед інших члени виконавчого комітету розглянули питання щодо застосування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, зокрема, тимчасового застосування цих тарифів по вул.Козацькій, 17а та для гуртожитку «Юність-Дружба» по пр.Будівельників, 17а.

Заходи до Всеукраїнського дня вишиванки

    21.05.2015 у виконавчому комітеті міської ради відбулося свято до Дня вишиванки для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування “Україна вишивана”. Ведуча свята — начальник відділу інформації та зв'язків з громадськістю міської ради К.Мороховець розповіла присутнім історію української національної вишивки, яка є духовним оберегом народу, а також привітала з православним святом Вознесіння Господнього.

    Учасники конкурсу - спеціалісти відділів та управлінь міської ради, вбрані у вишиванки, продемонстрували свої творчі здібності, подарувавши глядачам вокальні номери та віршовані читання. За результатами голосування, у якому взяли участь всі працівники міської ради, рівну кількість голосів отримали три учасниці. Виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод та перший заступник міського голови І.Самойдюк привітали переможців та вручили подарункові сертифікати на покупки у магазині національного вбрання “Український стиль”.

    По завершенню свята на присутніх чекав святковий фуршет.

    21.05.2015 у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста проведено підсумковий захід міського патріотичного проекту «Діти Енергодара – за єдину Україну». У ЕЗОШ №2 пройшов святковий концерт вихованців ДНЗ міста. Діти представили увазі присутніх концертну програму національно-патріотичного спрямування.Цього ж дня на площі біля МПК «Сучасник» понад 70 учнів взяли участь у флешмобі «Єднаймося!». Учасників заходу привітали перший заступник міського голови І.Самойдюк та начальник управління освіти Т.Плахотна.

    Президенти учнівського самоврядування шкіл міста розповіли присутнім історію свого національного українського вбрання. Від громадської організації “ВО “Самопоміч” всі навчальні заклади отримали подарункові сертифікати на покупки у магазині національного одягу “Український стиль”.

По завершенню заходу учні, одягнені у вишиванки, об'єдналися у коло та відпустили у повітря кольорові кульки із паперовим Голубом миру, на якому члени учнівського самоврядування написали послання єднання та миру, супроводжуючи гаслами: «Ми за мир!», «Діти Енергодара – за єдину Україну!».