Новини‎ > ‎

Події 21.04.2015

опубліковано 21 квіт. 2015 р., 06:01 Відділ інформації   [ оновлено 21 квіт. 2015 р., 06:02 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
21.04.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулася нарада з представниками ДЗ “СМСЧ №1” щодо визначення потреб у закупівлі життєво необхідних ліків для осіб пільгових категорій м.Енергодара. У зв'язку з обмеженням виділення коштів з державного бюджету на здійснення закупівель лікарських засобів у ході наради було вирішено розробити пропозиції для внесення змін до міської програми відшкодування коштів на ліки для осіб, хворих на цукровий діабет, онкологічні хвороби та осіб з пересадженими органами. Окрім того, вирішено звернутися до Міністерства охорони здоров'я України з проханням надати роз'яснення щодо порядку винайдення коштів для придбання ліків пільговим категоріям громадян з місцевого бюджету.

    21.04.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання адміністративної комісії, на якому було розглянуто 5 справ, з них: 1 — завідома неправдивий виклик міліції;  1 — перебування на робочому місці у стані алкогольного сп'яніння; 1 — порушення правил тиші; 2 — продаж алкогольних напоїв неповнолітнім.

Благоустрій
    21.04.2015, у рамках підготовки до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни члени Ради Енергодарської міської організації ветеранів вийшли на традиційний весняний суботник. До заходу долучилися громадські активісти, волонтери, учасник АТО К.Табакаєв. Під час суботника було приведено у належний стан територію навколо  меморіальної стели на честь воїнів 59-ї гвардійської Краматорської  стрілецької дивізії, загиблих під час Другої світової війни. За дві години, працюючи із запалом та гарним настроєм, ветерани та активісти очистили від сміття територію, прибрали повалені гілки та висохлий чагарник.
    Захід з благоустрою пам'ятного місця став ще однією доброю справою, яка об'єднала ветеранів та молодих енергодарців, сприяла духовній єдності поколінь, вихованню поваги до визволителів, які відстояли свободу та цілісність України у роки війни та героїв, які і сьогодні продовжують захищати її незалежність у зоні АТО.
Гуманітарна політика
    У березні-квітні 2015 року представники закладів освіти міста брали участь в обласній виставці «Освіта Запорізького краю – 2015», яка проводилась на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР. Мета такого заходу - інформування широкої педагогічної громадськості, органів державної влади про новітні досягнення освіти області, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих педагогів, педагогічних колективів, організація співпраці освітніх закладів. Енергодар на виставці представляли Науково-методичний центр управління освіти та 9 навчальних закладів міста (ЕНВК №1, ЕЗОШ №2, ЕБГ «Гармонія», ЕЗОШ №4, ЕНВК №5, ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9, ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», ДНЗ №15 та ЦТКС).      На виставці було представлено 600 робіт 178 навчальних закладів, установ та окремих педагогів області. За результатами виставки Енергодарський НМЦ посів І місце. Дипломами за активну участь нагороджені ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6, ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» та Центр туризму, краєзнавства та спорту.