Новини‎ > ‎

Події 21.01.2016

опубліковано 21 січ. 2016 р., 23:31 Відділ інформації   [ оновлено 25 січ. 2016 р., 06:29 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    21.01.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

    Перед початком засідання Павло Олексійович провів урочисту церемонію нагородження з нагоди Дня Соборності України волонтерів, які займаються допомогою військовослужбовцям української армії. Листами подяки голови Запорізької ОДА за патріотизм, активну громадянську позицію, підтримку української армії нагороджено викладача Енергодарської дитячої художньої школи, волонтера М.Тодорчук та волонтера, члена ГО «Об'єднання учасників АТО та волонтерів», координатора проекту «Берегиня» з надання дітям, які проживають у зоні проведення АТО, Ю.Гладкову. Грамотою управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ОДА відзначено голову ГО «Енергодарський молодіжний клуб польської культури ім.Генріка Сенкевича», волонтера Л.Костушевич та учасника АТО, громадського активіста, голову ГО «Об'єднання учасників АТО та волонтерів», одного з ініціаторів та організаторів встановлення пам'ятного знаку загиблим учасникам АТО «Герої нашого часу» К.Табакаєва. Найактивніші громадські активісти, учасники АТО, члени громадських формувань з охорони громадського порядку нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету та Листами подяки міського голови.

    До порядку денного було включено 24 питання, з усіх прийняті відповідні рішення. Начальник управління освіти Т.Плахотна доповіла про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.10.2015 №265 «Про організацію харчування в закладах освіти». Згідно з ними, з 01.03.2016 розмір батьківської плати за триразове (чотириразове) харчування складатиме 50% від вартості харчування у дошкільних навчальних закладах міста, ЕНВК «ДНЗ–ЗНЗ» №9 та ЕНВК «ЗНЗ–ДНЗ» №6.

    Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян О.Фарафонової про організацію роботи зі зверненнями громадян у 2016 році, а також звіт начальника відділу охорони здоров'я М.Климчук-Новачкевич про хід виконання Комплексного плану заходів щодо боротьби з ентеробіозом на 2012-2015 роки.

    Рішеннями виконавчого комітету затверджено у новій редакції Порядок відшкодування населенню Енергодара частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, погоджено проект змін до Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування на 2012-2016 роки, а також затверджено Комплексний план заходів щодо профілактики правопорушень на 2016-2018 роки.

    Одне з додаткових питань стосувалося врегулювання тарифів на перевезення пасажирів у маршрутних автобусах загального користування. У зв’язку із суттєвим зниженням вартості паливно-мастильних матеріалів з 01.02.2016 вартість проїзду на міських автобусних маршрутах складатиме 3,00 грн. по місту та 4,00 грн. до (від) прохідної ВП «ЗАЕС» та  міського пляжу «Сонячний». Окрім того, управлінню комунальної власності та управлінню праці та соціального захисту населення доручено провести економічний аналіз тарифів на перевезення пасажирів, в тому числі, пільгових категорій та надати пропозиції з урахуванням тарифів на перевезення. На основі результатів аналізу планується розглянути питання тарифів на перевезення пасажирів на черговому засіданні виконавчого комітету у лютому 2016 року.

Культурне життя

    21.01.2016 секретар ради О.Гордевич взяв участь в урочистому відкритті персональної виставки-продажу робіт енергодарської художниці з обмеженими фізичними можливостями С.Ковальчук.

    Світлана — учасниця численних фестивалів та конкурсів творчості серед людей з особливими потребами, її роботи неодноразово займали призові місця. У творчій колекції художниці — понад 100 картин. Роботи Світлани експонувались як в Україні, так і за кордоном. Одна з її картин була подарована послу Іспанії. С.Ковальчук — постійна учасниця міжнародного проекту “Грані подолання”, член Народної академії творчості інвалідів.

    Процес малювання для Світлани - дуже трудомісткий і виснажливий, адже тримати пензля дівчина змушена у зубах через хворобу рук. Зі створеного за останні роки переважають натюрморти, але є й композиції, присвячені порам року, жіночій красі, філософії життя, природі. Незважаючи на складнощі, художниця продовжує творити, адже малювання — це частина її життя, відчуття світу та можливість самореалізації.

    Виставка зібрала десятки небайдужих енергодарців. Під час презентації було продано дві картини, одну з яких “Весни привіт” придбав секретар ради О.Гордевич.

Діяльність народного депутата В.Бандурова

  

 21.01.2016 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради працювала Громадська приймальня народного депутата України В.Бандурова, під час якої на запитання жителів міста відповідав помічник народного депутата В.Кошеленко. У роботі приймальні взяли участь керівники відділів та управлінь, організацій та установ. До приймальні надійшло 13 звернень з питань, що стосувалися соціального захисту, пільгового забезпечення ліками осіб, що мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС, покращення житлових умов, роз’яснення правових питань.