Новини‎ > ‎

Події 21-23.11.2015

опубліковано 23 лист. 2015 р., 06:25 Відділ інформації   [ оновлено 9 груд. 2015 р., 23:35 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    23.11.2015 було заплановано проведення чергової другої сесії Енергодарської міської ради сьомого скликання. Через відсутність кворуму засідання міської ради перенесено.
    Цього ж дня міський голова П.Музика та секретар міської ради О.Гордевич провели зустріч зі ЗМІ, під час якої прокоментували та дали власну оцінку ситуації, що склалася. Павло Олексійович зауважив, що через ігнорування деякими депутатами засідання сесії не затверджено регламент Енергодарської міської ради, положення про постійні комісії ради, новий склад виконавчого комітету та інші важливі для міста питання. Міський голова наголосив на необхідності налагодження діалогу між депутатами та закликав уникати політичних ультиматумів задля забезпечення нормальної життєдіяльності міста.

   
Заходи до Дня Гідності та Свободи
    20.11.2015 у фойє МПК “Сучасник” відбулися урочисті збори, присвячені Дню Гідності та Свободи. Участь у заході взяли міський голова П.Музика, керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк, учні загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, вихованці Школи джур, волонтери, громадські активісти, жителі міста.
    Енергодарці пригадали доленосні події минулого року, переглянули відеохроніку подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. З промовою до присутніх звернувся  міський голова П.Музика, який підкреслив визначну роль учасників Революції Гідності у становленні національної свідомості та піднятті патріотичного духу українців.
    Світлу пам'ять українців, які загинули, захищаючи цілісність та незалежність України, присутні вшанували хвилиною мовчання.
    Свої виступи присутнім подарували творчі колективи МПК “Сучасник”.

 
   21.11.2015 міський голова П.Музика та керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк взяли участь у покладанні квітів до місць поховань енергодарців, які віддали життя, захищаючи свободу, територіальну цілісність та незалежність України у зоні АТО, - Сергія Полуляха, Олександра Щурова та Олександра Мидловця.
    Цього ж дня міський голова взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам'ятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу”.

    21.11.2015 за ініціативи громадських активістів — членів громадської організації “Об'єднання учасників АТО та волонтерів” відбувся флешмоб до Дня Гідності та Свободи “Моя революція”. Урочистою ходою енергодарці пройшли від пам'ятника Тарасу Шевченку до пам'ятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу”. З промовою до присутніх звернулися члени сімей загиблих учасників АТО, представники духовенства, громадські активісти, волонтери. Свої виступи присутнім подарували юні артисти Я.Політов та С.Федан.
    Пам'ять полеглих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання. Всі разом заспівали Державний Гімн України. Учасники заходу запалили свічки, віддаючи данину пам'яті полеглим та поклали квіти до пам'ятного знаку.
    
Соціальна політика
    21.11.2015 Енергодарським міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено виїзний реабілітаційний семінар-екскурсію до м.Дніпропетровськ для  дітей і молоді з функціональними обмеженнями та осіб, які їх супроводжують “Люби, шануй  та пізнай свій рідний  край”. Учасники заходу відвідали діораму “Битва за Дніпро”, аерокосмічний музей, здійснили оглядову екскурсію історичними місцями Дніпропетровська та прогулянку  парком Шевченка.
    Мета такого заходу - створення умов для соціальної адаптації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, підвищення рівня комунікативних навичок, патріотичного виховання, формування навичок спільного проведення дозвілля, підвищення рівня знань про історію рідного краю.