Новини‎ > ‎

Події 21-23.05.2016

опубліковано 23 трав. 2016 р., 06:03 Відділ інформації   [ оновлено 30 трав. 2016 р., 01:14 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
23.05.2016 міський голова П.Музика провів апаратну нараду, у ході якої були підведені підсумки роботи минулого тижня та визначені плани на поточний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, заслухав доповіді начальників відділів та управлінь про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань. Павло Олексійович представив увазі присутніх радника міського голови на громадських засадах В.Разводова.
Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 36 звернень, з них 2 — з урядової “гарячої лінії”, 2 — електронною поштою, 1 — інформаційний запит. Основна проблематика заяв стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, вирішення житлових питань, соціального захисту. 
Діалог влади з народом
23.05.2016 міський голова П.Музика здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 12 осіб з питань, що стосувалися покращення житлових умов, створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, якості роботи комунальних служб, виплати адресної допомоги переселенцям, оренди приміщень, земельних питань. З усіх порушених громадянами питань надані доручення відповідним службам та структурним підрозділам. Заявникам надано консультації та роз’яснення.
  

Культурне життя
22.05.2016 у МПК «Сучасник» відбувся міський фестиваль української патріотичної пісні “З Україною в серці”. Мета такого заходу – пошук та відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні патріотичного спрямування, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до національних традицій. 
Щира любов до української пісні зібрала 20 талановитих обдарованих вокалістів та аматорських колективів з Енергодара та Знам'янки. 
Зі словами привітання до учасників фестивалю звернувся виконувач обов'язків заступника міського голови, начальник юридичного управління міської ради Д.Поліщук, який подякував артистам за приємні враження від виступів, побажав успіхів та подальшого творчого розвитку.  
Всі учасники фестивалю нагороджені дипломами та призами.