Новини‎ > ‎

Події 20.10.2015

опубліковано 20 жовт. 2015 р., 06:13 Відділ інформації   [ оновлено 25 жовт. 2015 р., 22:36 ]
Соціальна політика
    20.10.2015 у ЕМЦСССДМ, в рамках діяльності  батьківського клубу “Ластівка”, проведено психологічний тренінг для батьків-вихователів та дітей дитячого будинку сімейного типу за темою: ”Будинок без насилля”. Основна мета заходу: профілактика насилля в сім’ї, інформування щодо причин з’явлення труднощів у спілкуванні та допомога у їх подоланні.
    Батьки-вихователі та діти навчалися методам саморегуляції емоційного стану та подолання агресивних випадів. Проводились такі тренінгові вправи: “Сірник, що горить”, “Ситуації з конвертом”, “Виховання без насилля”, “Рефлексія”. Для батьків-вихователів проведені вправи з профілактики емоційного вигорання.
   
    20.10.2015 у ЕМЦСССДМ відбулося засідання групи взаємопідтримки дружин воїнів АТО. Тема зустрічі: “Що таке постравматичний стресовий розлад: як діяти”. Захід проводила волонтер центру — кризовий психолог, член Запорізької кризової служби Л.Костушевич.

Екологія
    На минулому тижні були завершені роботи із висадки саженців троянд у кількості 3500 кущів. Квіти прикрашатимуть місто у сквері по вул.Курчатова, біля виконавчого комітету Енергодарської міської ради та пам'ятника Т.Г.Шевченка. Рослини придбані за рахунок коштів Фонду навколишнього природного середовища. Виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод та перший заступник міського голови І.Самойдюк особисто проконтролювали хід виконання робіт.