Новини‎ > ‎

Події 20.08.2015

опубліковано 20 серп. 2015 р., 05:31 Відділ інформації   [ оновлено 12 трав. 2017 р., 03:33 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

       20.08.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

    До порядку денного було включено 26 питань, з усіх прийняті відповідні рішення. Рішенням виконавчого комітету погоджено розміри батьківської плати у школах естетичного виховання. Серед вихованців дитячої художньої та музичної шкіл від сплати за навчання на 100% звільнено дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, відмінників навчання та призерів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а також дітей з родин вимушених переселенців та учасників АТО. Рішенням виконавчого комітету виділено кошти на придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування у межах асигнувань, передбачених у кошторисі управління освіти міської ради.

    З метою увічнення пам'яті жителів міста, які віддали життя за свободу, територіальну цілісність та незалежність України, виконавчим комітетом протягом липня-серпня було проведено конкурс щодо перейменування вулиці, яка веде від вул.Придніпровської до профілакторію ВП “Запорізька АЕС, на честь полеглих військовослужбовців української армії. Конкурсною комісією було запропоновано варіант назви - вулиця Захисників України. Членами виконавчого комітету прийнято рішення винести вказану пропозицію на розгляд міської ради.

Заходи до Дня незалежності України

    20.08.2015 перший заступник міського голови І.Самойдюк відвідав загін військової частини 3033 та привітав командира 4-го патрульного батальйону військової частини Ю.Железняка та військовослужбовців з Днем незалежності України. З нагоди свята посадовець передав солдатам подарунки — випічку ТОВ “Велич” та продуктові набори, подякував бійцям за надійний захист міста та оборону цілісності української держави у зоні АТО.