Новини‎ > ‎

Події 20.05.2015

опубліковано 20 трав. 2015 р., 21:26 Відділ інформації   [ оновлено 16 трав. 2017 р., 01:29 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    20.05.2015 у виконавчому комітеті міської ради проведено вебінар для працівників органів місцевого самоврядування з теми “Електронний документообіг”. Представник науково-виробничого об'єднання "RG-Data" (м.Київ) А.Андон у режимі онлайн-конференції доповів про впровадження в органах виконавчої влади системи електронного документообігу, роботу у веб-клієнті “OPTIMA-WorkFlow”, розширення сфери застосування автоматизованої системи документообігу для підвищення комфортності, прозорості та ефективності роботи, зокрема, щодо забезпечення переходу на безпаперовий документообіг.

    20.05.2015 спеціалістами відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради проведено перевірку стану роботи зі зверненнями в управлінні праці та соціального захисту. За підсумками перевірки стан опрацювання та підготовки відповідей визначено як задовільний, надано рекомендації щодо поліпшення якості роботи.

    20.05.2015 відбулося засідання експертної комісії архівного відділу, на якому були розглянуті описи справ установ-джерел формування Національного архівного фонду,  установ, у діяльності яких не утворюються документи НАФ та актів про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ.


Гуманітарна політика
    20.05.2015 під головуванням начальника управління освіти Т.Плахотної відбулася нарада керівників навчальних закладів, у ході якої були розглянуті питання щодо підсумків діяльності адміністрації ЕЗОШ №2 із залучення дітей і молоді до гурткової роботи у 2014/2015 н.р.; про підсумки участі ЗНЗ у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, інтелектуальних конкурсах та результативності участі вихованців ЕМАН у конкурсі–захисті робіт МАН у 2014–2015 н.р.; про результати чергової та позачергової атестації педагогічних працівників навчальних закладів у 2014/2015 н.р.; про підготовку до літньої ремонтної кампанії; про підготовку до літньої оздоровчої кампанії.

    

20.05.2015 на базі ЕЗОШ №2 Науково-методичним центром управління освіти проведено науково-практичну конференцію педагогічних працівників міста щодо підсумків роботи над єдиною науково-методичною проблемною темою: “Формування в учнів і дітей дошкільного віку мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу”. У роботі конференції взяли участь працівники управління освіти, Науково-методичного центру, представники всіх навчальних закладів міста.

   З вітальним словом до присутніх звернулася начальник управління освіти Т.Плахотна.
    До уваги учасників конференції заступником директора Науково-методичного центру С.Цемко був представлений алгоритм впровадження та результати науково-методичної роботи за 5 років реалізації єдиної науково-методичної теми.
    Про створення цілісної інноваційної системи науково-методичної роботи в освіті міста Енергодара в своєму виступі розповіла директор Науково-методичного центру С.Букреєва.
    Методист сектору соціально-психологічної роботи НМЦ Т.Павленко представила узагальнений досвід психолого-педагогічного супроводу щодо роботи над проблемною темою.

    Педагоги ЕБЛ, ЕЗОШ №2, ЕЗОШ №4, ДНЗ № 13 поділилися досвідом впровадження проблемної теми безпосередньо в навчальних закладах.
    На конференції була визначена нова науково-методична тема: «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання шляхом використання інноваційних технологій з метою формування життєво компетентної особистості», над якою педагоги міста будуть працювати впродовж 2016-2020 років.