Новини‎ > ‎

Події 20.04.2016

опубліковано 20 квіт. 2016 р., 06:27 Відділ інформації   [ оновлено 20 квіт. 2016 р., 06:27 ]
Заходи з нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС
20.04.2016 у музеї КДЦ ВП “Запорізька АЕС” відбулося урочисте відкриття виставки “Іспит на мужність і подвиг” з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Для участі у заході були запрошені ветерани праці - пенсіонери  енергоремонтного підрозділу ВП “Запорізька АЕС”. 
Присутніх привітав керуючий справами виконавчого комітету міської ради В.Біряк, який нагадав про героїчний подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З промовою до учасників заходу звернулися заступник начальника управління кадрів ВП ЗАЕС П.Мішин та голова профспілкового комітету ВП “Запорізька АЕС” М.Захаров. 
  
За значний особистий внесок у розвиток електроенергетичної галузі України, вагомі трудові здобутки та з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи ветерани ЕРП, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, нагороджені почесними відзнаками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Почесними грамотами виконавчого комітету Енергодарської міської ради та Листами подяки міського голови.
  
Захід продовжився переглядом унікальних експонатів виставки та тематичною культурно-розважальною програмою. 
  
26.04.2016 о 09.00 на повномасштабному тренажері НТЦ ВП “Запорізька АЕС» заплановано урочисте відкриття меморіальної дошки, встановленої з нагоди 30-річчя Чорнобильської трагедії, на честь героїчного подвигу ліквідатора аварії на ЧАЕС, Героя України Олександра Лелеченка.

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
20.04.2016 відбулося засідання адміністративної комісії, на якому було розглянуто 5 справ, з них: завідома неправдивий виклик міліції; порушення правил торгівлі тютюновими виробами; порушення правил вигулу тварин;  порушення термінів реєстрації дитини. За наслідками розгляду матеріалів, які надійшли до комісії, громадяни, які скоїли адміністративні правопорушення, притягнуті до відповідальності у вигляді штрафу, а також попереджені про недопущення вчинення у майбутньому протиправних дій.

Гуманітарна політика
20.04.2016 під головуванням виконувача обов'язків начальника управління освіти Н.Псьол відбулася нарада керівників навчальних закладів, у ході якої були розглянуті питання щодо формування попередньої мережі груп ДНЗ, класів ЗНЗ та гуртків, секцій ПНЗ на 2016/2017 н.р., стан формування початкових предметних компетентностей з хімії у учнів ЗНЗ міста на початку впровадження нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти,  забезпечення виконання ДНЗ №7 вимог законодавства в сфері цивільного захисту України.