Новини‎ > ‎

Події 20.02.2015

опубліковано 20 лют. 2015 р., 03:21 Відділ інформації   [ оновлено 20 лют. 2015 р., 03:44 ]

Заходи з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні

 20.02.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика, перший заступник міського голови І.Самойдюк та заступник міського голови П.Богдан взяли участь у покладанні квітів до могили енергодарця Сергія Полуляха, який загинув 17 жовтня у зоні АТО, обороняючи Донецький аеропорт. Вшанувати пам'ять полеглого героя прийшли представники громадських формувань, Самооборони Енергодара, активісти міського осередку ВО “Самопоміч”, депутати міської ради, волонтери, журналісти.

    Учасники заходу вшанували пам'ять українців, загиблих під час проведення АТО, хвилиною мовчання.

    20.02.2015 у всіх ЗНЗ міста першим уроком проведено єдині виховні годині “Вшануймо Героїв Небесної Сотні”, під час яких учні переглянули відеохроніку подій на київському Майдані у лютому 2014 року. Протягом тижня для учнів старших класів проведено екскурсії до куточків слави у шкільних музеях, а також відвідування виставки фотопортретів жителів області, які віддали життя за свободу та цілісність України, “Герої не вмирають” у художньому виставковому залі.

    У бібліотеках централізованої бібліотечної системи міста організовані тематичні виставки книг та періодики: “Полеглі герої не скорились”, “Вони віддали життя за Україну”, “Герої не вмирають”.

    Всі заходи, проведені у місті з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, розпочато з хвилини мовчання за українцями, які віддали життя за свободу рідної землі.

    З 18.02.2015 до 22.02.2015 у місті обмежено проведення культурно-масових та розважальних заходів на підприємствах, установах та закладах міста.