Новини‎ > ‎

Події 20.01.2016

опубліковано 20 січ. 2016 р., 08:03 Відділ інформації   [ оновлено 23 бер. 2017 р., 00:23 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    20.01.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання комісії з питань розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста. За підсумками засідання членами комісії прийнято рішення розмістити тимчасово вільні кошти міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках “УКРГАЗБАНК”.

  
  20.01.2016 під головуванням начальника управління економіки міської ради О.Овчатової відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Члени ради обговорили питання щодо встановлення ставок податку на майно у частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2016 рік.

    20.01.2016 відбулося засідання експертної комісії архівного відділу, на якому були розглянуті описи справ установ-джерел, у діяльності яких  не утворюються документи Національного архівного фонду, а також акти про вилучення до знищення документів, не внесених до НАФ.

    Гуманітарна політика

    20.01.2016 під головуванням начальника управління освіти Т.Плахотної відбулася нарада керівників навчальних закладів управління освіти, на якій були розглянуті питання про рівень травматизму з учнями та вихованцями під час навчально-виховного процесу за 2015 рік, організацію харчування у навчальних закладах в 2015 році, виконання бюджету за 2015 рік та бюджет управління освіти на 2016 рік.


Ювілейні дати
    20.01.2016 керуючий справами виконавчого комітету В.Біряк та голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова відвідали та привітали із 90-річним ювілеєм жителя міста Ф.Бєлова.
    Федір Михайлович 1926 року народження, родом з с.Гаврилівка Олексіївського району Самарської області. У роки війни працював у службі зв'язку, пізніше проживав у Таджикістані, понад 10 років  був старшим майстром на електростанції, займав посаду начальника управління  машино-насосних станцій. З 1986 року на пенсії. Переїхав до м.Енергодар, де 12 років працював теслею у ДНЗ №15. Нагороджений медаллю “Ветеран праці”. Має двох дітей, п'ятьох онуків, дев'ять правнуків.
    Володимир Васильович вручив ювіляру пам'ятний подарунок та квіти від виконавчого комітету, побажав міцного здоров’я, добробуту та сімейного благополуччя, подякував за життєвий досвід та трудові здобутки.

    
    20.01.2016 на площі біля МПК «Сучасник» військовослужбовці спеціалізованої моторизованої військової частини №3033 провели розвід особового складу четвертого патрульного батальйону, бійці якого здійснюють патрулювання по місту з метою охорони громадського порядку.

    З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова П.Музика, командир військової частини Ю.Железняк, заступник начальника Енергодарського відділу поліції Т.Рященко. Павло Олексійович підкреслив важливість забезпечення охорони громадського порядку та безпеки у місті, подякував за належне виконання службових обов'язків. На сумлінне несення військової служби бійців благословив настоятель Української Православної церкви при храмі на ім’я ікони Божої матері “Призри на смирення” В.Іваненко.